Wpis z mikrobloga

Teraz z wykopu można dowiedzieć się, że CPK jest beznadziejne i dobrze, że to uwalają xD Co tu sięza partyjne szambo leje litrami, to nie mam pytań. Oburzacie się, że na głównej ktoś wyplusuje jakiś głupi wpis, a sami naparzacie tutaj propaganda #ekonomia24/7 .

Jestem ciekaw jakie metody będziecie mieć za rok i kogo obarczycie winą za nieudacznictwo tego rządu. Przed wyborami pisałem, że rządy PO będą równie do dupy co PiSu i wyjdzie na to, że się nie pomyliłem.

Po pierwsze jesteśmy zależni od obcego interesu, po drugie mamy w kraju miliony debili, którzy nie rozumieją podstaw ekonomii i tylko wyciągają łapę po transfery, bo inaczej nie zagłosują. Żadna partia nic w tym kraju nie zmieni, bo PRL doszczętnie zaorał ten kraj na amen. Zarówno ekonomicznie, jak i mentalnie.

#polityka #bekazpodludzi #takaprawda #gospodarka
  • 3
  • Odpowiedz
Przed wyborami pisałem, że rządy PO będą równie do dupy co PiSu i wyjdzie na to, że się nie pomyliłem.


@Kopyto96: Jako ktoś, kogo wczoraj wyzywali od botów mateckiego - już się mylisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@JC97: xddd

tak, wszędzie są boty mateckiego. Kto się nie zgadza z narracją rządu = bot mateckiego.

Jakby ci kazali wejść w dupsko słonia i byś się nie zgodził, to też byś był botem mateckiego?
  • Odpowiedz