Wpis z mikrobloga

148 077 + 101 = 148 178

Świetna zabawa :). Wystartowałem o 17 i pod koniec załączył mi się już pośpiech, ażeby zdarzyć przed zmrokiem. Nie dlatego, że nie miałem oświetlenia (akurat byłem uzbrojony), tylko powodem był spadek temperatury i chłód, który już dawał się już we znaki. Dzisiaj już też pierwszy raz w tym roku doświadczyłem pogryzienia przez komary i to dosłownie podczas chwilowego postoju na batona... Jedną samice ściągałem z przedramienia w trakcie jazdy i dobrze, że odruchowo jej nie rozgniotłem, bo była by niezła plama na jasnej koszulce...

#rowerowyrownik #wycieczka #rower

Skrypt | Statystyki
grap32 - 148 077 + 101 = 148 178

Świetna zabawa :). Wystartowałem o 17 i pod koniec ...

źródło: SmartSelect_20240430-215132_Strava

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
@Idaho59: tak, poszedłem na łatwiznę i wróciłem niemal tą samą trasą, którą jechałem do skrajnie położonego na zachód miasta, tj. Mroczy
  • Odpowiedz
  • 4
@Desmosedici chyba nigdy z miasta nie wyszedleś, skoro nie wiesz, że temperatura w terenie niezabudowanym, szczególnie koło lasów, rzek, jezior, spada o kilka, a nawet kilkanaście stopni. Normalna sprawa, że nie chce wracać wieczorem, nic przyjemnego właśnie przez chłód. To nie to samo co jazda po rynku i oswietlonych parkach w centrum miasta o 2 w nocy.
  • Odpowiedz
@WykopX: Rzeczywiście, nie wyszedłem bo od dobrych 15 lat w nim nie mieszkam. Na rowerze też nie jeżdżę, szczególnie po pracy, a tymbardziej jazda późnym wieczorem jest mi obca.
  • Odpowiedz