Wpis z mikrobloga

@biszkoptowy_pies_obronny: "co tam" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje.
Jezu jak mnie #!$%@?ą takie karyny na tinderze co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "co tam" jest #!$%@? nieoryginalne i one gardzą ludźmi którzy tak piszą. TY KUHWA GŁUPIO KUHWO. Jakbym dostał wiadomość

"co tam"
to piszę np "leżę"
"bo jestem zmęczony w kapsko"
"a co cię tak zmęczyło dziś"
no to piszę np że biegałem
"o a często biegasz? bo ja
  • Odpowiedz
@MadIen: wieki temu mój, już teraz znajomy, bo wcześniej kumpel, rozmowę o graniu trochę inaczej rozwiązał z laską, z którą "kręcił". Grał chyba w Mafię i mu przeszkodziła telefonem. Dialog wyglądał tak:
- Cześć, co robisz?
- Gram.
- W co?
- W gówno.
Nie wiem jak potoczyły się ich listy po tej rozmowie, ale małżeństwa z tego nie było XD.
100% autentyk. Gość mega inteligentny, ale jest przy tym strasznym
  • Odpowiedz
@MadIen: niestety to tylko w twojej głowie. W rzeczywistości żeby tak to wyglądało to obie strony muszą chcieć rozmawiać, a wtedy dosłownie dowolne rozpoczęcie rozmowy jest ok

W rzeczywistości to wygląda tak
* Co tam?
* A nic
:)
  • Odpowiedz
@biszkoptowy_pies_obronny: a co do właściwego pytania to wkurza mnie syf w mieszkaniu do którego się przeprowadziłam. I żeby rozpakować swoje graty muszę zrobić sto innych rzeczy, jak dzisiaj włączyłam odkurzacz to złapałam się za głowę.

I bardzo bolała mnie dziś szyja i inne kawałki mnie. Jak do jutra nie przejście to chyba pójdę na świąteczną pomoc lekarską
  • Odpowiedz