Wpis z mikrobloga

@Grooveer: no raczej głąbie w drugą stronę. Każdy rodzi się zły tylko cywilizacja go temperuje. Rosja to nie jest żadna chwilizacja więc to z czym człowiek się rodzi rośnie sobie niepohamowane. Nie ma bardziej okrutnych stworzeń od dzieci, których się jeszcze nie ucywilizowało
  • Odpowiedz
@yannikto: Mnie najbardziej bawi to jak bardzo nasze fajnopolskie wykopki są mentalnie podobne do ruskich. Dokładnie to samo spi...enie tylko cel nienawiści inny.

Dzieciaki rysują to co widzą w telewizji i to co kazali im w szkole zupełnie nie rozumiejąc o co dokładnie chodzi. Zamiast jechać po #!$%@? które to wymyśliły wykopki jadą po dzieciach niczym Sołowjow podczas oblężenia Mariupola. Widać że mentalny kacap może udawać Europejczyka ale wcześniej czy później
  • Odpowiedz
przerażająca jest ta indoktrynacja. Nikt nie rodzi się złym człowiekiem. Ale przez pranie mózgu od małego może się złym stać.


@Grooveer: już nie pamiętasz kacapie jak wychwalałeś ruskie szambo?
  • Odpowiedz
@ish_waw: pamiętam jak my w przedszkolu nie mogliśmy robić pistoletów z palców a za ułożenie karabinu z klocków byli wzywani rodzice.

Różnica poziomu cywilizacji właśnie kopnęła mnie w tyłek xd
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: dokładnie. Słuchaj jak dzieci w dużej mierze mogą realnie oceniać otaczający ich świat to też i tak reagują. Nie wiem co dla mnie gorsze dzieciak rysujący czołgi gdzie ja jako dzieciak też te czołgi rysowałem bo nawet chciałem jeden zbudować czy taki który przechodzi szkolenie wojskowe i umie obsłużyć karabin.
  • Odpowiedz