Wpis z mikrobloga

Jak tam beciaki? Łykend w zagóralonym zakopanym za pół waszej pensji wykupiony? Wszystko po to żeby wasza ulana, hipergamiczna księżniczka z przetłuszczającymi się włosami mogła sobie zrobić fotkę na krupówkach i wrzucić na swój obserwowany przez spermiących padżitów insta. A może wybraliście sopot? Naturalnie opłacacie księżniczce wszystko, a seksów i tak nie będzie, bo akurat ma okres. Udanej majówki polackie kukoldy.

#zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #betabankomat
  • 34
  • Odpowiedz
@nanotecz: Uu, ktoś tu wstał lewą nogą dziś. Ludzie spędzają aktywnie czas wolny chodząc po górach, oglądają sobie widoki i niedźwiedzie, a sfrustrowany kolega przed kompem i 3x dziennie koń zwalony. Wszystkiego dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nanotecz: Niezły masz ból dupy, że ludzie mają jakieś życie poza piwnicą u mamy. Pół wypłaty na wyjazd do Zakopanego XDDD
To chyba wypłata równie uzdolnionych jak ty, którzy najdalej gdzie pojadą to do Biedronki w Powiatowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nanotecz: zmien repertuar bo za dużo takich samych postów pod rząd, napisz następnym razem coś o iPhone vs android albo o BMW vs Opel bo jeszcze ktoś pomyśli że nie trollujesz a faktycznie jesteś #!$%@?
  • Odpowiedz
„To nie prawda, moja dziewczyna poprostu lubi ze mną spędzać czas”
„Moja dziewczyna po wspólnej wycieczce powiedziała, że jest trochę zmęczona ostatnimi akcjami i chciałaby samotnie odpocząć i pozałatwiać pare spraw. Nie robiłem problemu, na tym polega poważny związek dorosłych ludzi”
„Ostatnio na instagramie widziałem że moja dziewczyna została oznaczona na zdjęciu jakiegoś faceta. Powiedziała, że to instruktor jazdy konno. Dobrze, że ma swoje hobby”

XD
  • Odpowiedz
@nanotecz: ziomek ty jakieś problemy psychiczne masz, srasz tymi wysrywami dziś co 5min xD ja #!$%@?ę ale trzeba mieć sprawny łeb żeby nawet "hehe dla żarcików" takie gówno produkować
  • Odpowiedz
@nanotecz: Ale trzeba być frajerem, żeby na majówkę jechać gdzieś do Polski. Teraz jest czas na krótkie wakacje za granicą w ciepłych krajach, bo pogoda dopisuje- nie jest za duży upał, po drugie nie ma takiego obłożenia turystami no i ceny są niższe niż w sezonie i niższe niż w Polsce xD
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: akurat trochę się mylisz, bo na ogół w Polsce na majówkę jest cieplej niż na południu Europy (gdzie do wody nie wejdziesz i tak bez dyskonfortu termicznego). A jechać gdzieś dalej to trochę za mało czasu, chyba, że brać urlop to wyjdzie nieco ponad tydzień. Ale to też mało jak na dalszy kierunek.
  • Odpowiedz
@kishibashi: No właśnie idealny czas na wakacje bo pogoda jest znośna, chyba że wolisz męczyć się latem w 40 stopniowych upałach we Włoszech, Hiszpanii, Turcji, Grecji, Chorwacji, itp? Teraz to idealny czas na długi urlop. Dodatkowy plus to właśnie taniej niż w sezonie i nie będzie tłoku.
  • Odpowiedz