Wpis z mikrobloga

#manorlords Pograłem wczoraj i muszę przyznać, że jak na razie jestem rozczarowany (głównie opiniami w internecie z dolnej części cała o tej grze). Kolejny raz przekonuje się, że gracze są kur*wa najgorsi #pdk.

Jest to produkt bardziej w wersji Alfa, który nie nadaje się do prowadzenia pełnej rozgrywki. Gra wygląda ładnie i przez pierwsze 5 minut jest duże WOW! ale dalej wiele nie ma do zaoferowania.

Duży hype na produkt, który jest obietnicą, że gra będzie fajna i pewnie tak będzie, ale za kolejne kilka lat.

#gry
  • 13
  • Odpowiedz
@Akatrosh: No niestety o lekkie stonowanie nastrojów ciężko. Albo wielkie marudzenie i hejt albo Hype train i jazda bez trzymanki. Ogólnie zalecam poczekać parę miesięcy. Zobaczyć czy produkt się rozwija. Zagrać kiedy będzie znacząca ilość zawartości.
  • Odpowiedz
  • 1
Albo wielkie marudzenie i hejt albo Hype train i jazda bez trzymanki.


@Kiubi: Niestety tak wygląda giereczkowo przy każdej większej premierze obecnie. Ze skrajności w skrajność a chcesz tylko rzeczowych informacji o produkcie.
  • Odpowiedz
@Akatrosh: Ja tam osobiście wiem z opinii, że gra ma mało contentu, dosyć sporo bugów i jeszcze wiele pracy zanim będzie naprawdę dobra, ale patrząc, że przy tym dłubała tylko jedna osoba to jest ok. Albo przeczytałeś tylko kilka opinii, albo nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akatrosh: dosłownie to wszystko mozna bylo zobaczyć jeszcze przed premierą EA na streamch ludzi którzy dostali dostep przepremierowy. Co do ilości contentu sie nie zgadzam, na ten moment gra juz oferuje więcej niż banished czy twierdza
  • Odpowiedz
@Akatrosh: jesteś zwykłym malkontentem. Gadasz głupoty ze ludzie kupują bo zostali naganiani na zakup kota w worku. Przedstawiam Ci swój punkt widzenia. A że ktoś inny w dyskusji powiedział że ktoś ma opinię odnośnie "małej ilości contentu" to co to w zasadzie zmienia? Nie wyklucza to w żaden sposób tego co ja napisałem. Jak ktoś sie nastawil na mariaż crusader kings, total warów, settlersow, cities skylines i bog wie czego jeszcze
  • Odpowiedz
@Akatrosh: Kupiłem. Wiedziałem co, oglądałem streamy. Nie jestem niczym zaskoczony. Rzadko kupuje w early, ale tu chciałem okazać swoje wsparcie (choć mam grę w gamepasie). Czemu? Bo mogę i chcę :) Sam pisałem ludziom, że gra się spoko, ale to max 1/3 contentu i to w early. Kto oczekiwał czegoś innego jest sam sobie winien.
  • Odpowiedz