Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #samotnosc #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #pytaniedoeksperta #pytaniedoniebieskichpaskow #blackpill

Zacznę od tego, że pytanie jest na serio i nie ma w nim ukrytego podtekstu. Pytanie kieruję do facetów. Jakie według Was są zalety bycia w związku i czy naprawdę opłaca się być z kobietą?

Przestałem dostrzegać te plusy i przyzwyczaiłem się do samotności na tyle, że nie wyobrażam sobie życia z kimś. Dla mnie to byłoby bardzo dziwne.

Czy mnie, 35-letnienu singlowi, który nie zarabia dużo, radzilibyście, bym mimo wszystko znów zaczął szukać? Czy może już nie warto i lepiej sobie darować?
  • 54
  • Odpowiedz
Jakie według Was są zalety bycia w związku i czy naprawdę opłaca się być z kobietą?


@Kopytnik_1: Wszystko zależy od tego czy jesteś przystojny. Jeżeli tak to dostaniesz miłość, bliskość, sporo seksu a jak sobie zażyczysz to będziesz miał posprzątane, ugotowane, wyprane itd. Ogólnie kobieta zrobi wszystko dla seksu z przystojnym mężczyzną. Jeżeli nie jesteś przystojny to dostaniesz bonus społeczny w postaci nie bycia postrzeganym jako dziwak i seks raz na
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: w takim przypadku zapomnij o kobietach, chyba że ciebie interesuje ONS na co masz prawie zerowe szanse.
Jak do tej pory nie miałeś kobiety, to zostałeś przez nie olany i już nie zaznasz uczucia.
Na uczuciowość to był czas 15-25 lat a nie po 30'. Tu już jest czysta interesowność i szukanie beciaków.
Die Natur.
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD @Kopytnik_1 mam trochę jak op, tyle że materialnie nie mogę narzekać, powiem ci że poznać kobietę to nie jest problem, ale po 30 to już chyba nie ma w czym wybierać. Daje szansę i wychodzę z założenia że lepiej być samemu niż z byle kim.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: zdecydowanie już się nie opłaca. Najlepsze sztuki już dawno zajęte. Jeśli trafisz na ładna w tym wieku to będzie mieć nie tak pod kopula. Ciało kobiet w tym wieku to już też nie jest to samo co u 18stki a takie młode w tym wieku nie masz szans. Lepiej se rozwijaj jakieś hobby, giereczki piwerko i od czasu do czasu przeruchaj jakiegoś szona
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Jeśli do tej pory Ci się to nie przytrafiło to już się to nie zmieni. Oczywiście zakładając że takie zjawisko faktycznie istnieje. Bo niektórzy mylą niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie grzeszysz urodą to ewentualnie możesz liczyć na jakąś babkę która sobie skalkuluje że jej się opłaca przyczepić się do ciebie. Czyste wyrachowanie i chłodna kalkulacja. Z wiekiem
  • Odpowiedz
@Jody_HiGHROLLER: A kto tu mówi o starości? Czy ktoś opowi sugeruje żeby usiadł na dupie i użalał się nad swoim losem?
Gadka jest tylko o tym czy w wieku 35+ ma szanse na sensowną babę i czy w ogóle warto na tym polu cokolwiek działać. To tylko jeden aspekt życia.
Jako ciekawostkę dodam że miał takich znajomych którym się wydawało że mając 45-50 lat i małe doświadczenie z kobietami można sobie
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 biedny Kopytnik, żal mi, że tak się stało wszystko, że człowiek nie może doświadczyć bezinteresownej miłości. Wiem, że nie jestem mężczyzną i powinnam się tutaj nie wypowiadać, ale im ja jestem starsza, tym też dochodzę do wniosku, że lepiej jest zostać samemu niż być z byle kim. A niestety też to prawda, że im się jest starszym, to się kalkuluje, każdy ma swoje nawyki i przejścia, trzebaby się godzić na wiele
  • Odpowiedz
@PiesekKrolowejElzbiety: ale to zjawisko już zanika bo kobiety są wykształcone i zarabiają dobra kasę i wtedy tym bardziej wola zostać same niż byc z facetem z jakiejś kalkulacji, bo co by wtedy miały zyskać. Nie będę twierdzić czy to dobre czy złe zjawisko, ale nakręca się mit szczęśliwej singielki więc myślę że to mityczne szukanie beciaka wg wykopu zdecydowanie będzie zamierzać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Erikaa: też mi się tak wydaję. Jako człowiek jedyne co mógłbym wnieść do związku, to właśnie to, czyli drugiego człowieka. To za mało w świecie nastawionym na zysk, w każdej dziedzinie.
  • Odpowiedz