Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@senkjuseba: #!$%@? jest to, że każdy człowiek idzie do innego kolesia i przez 8h robi to co mu ten mówi, a na końcu dostaje papierki za które może kupić pokarm, żeby mógł robić to ponownie następnego dnia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Oczywiście, że wszystko da się przedstawić w infantylny


@kubako: czyli się ze mną zgadzasz, a cała reszta dyskusji to tylko twoje urojenie, że postuluje coś czego nie postuluje

Podsumowując porównanie z dupy i nie bardzo wiadomo, czego miało dowieść ¯\(ツ)/¯

Miało dowieść, że przedstawienie czegoś w infantylny sposób niczego nie udowadnia, przez co sam żart z błyskotliwego robi się słaby, bo da się go stosować jak kalkę.

Cała reszta dyskusji to
  • Odpowiedz
@joseph1992r:

No to pojechali z greckimi chwytami literackimi ci no ewangeliści, a prości teologowie zrobili z tego prostacką teologię. I Ha-Nocri, co miał nie zmienić ni joty, nagle zaczął propagować nieczystość (jedzenie krwi) i przekleństwo (kanibalizm).

Trzeba pamiętać, że nie kościół rzymski, a większość chrześcijan (choć niektórzy udają, protestanci, że trochę nie).
  • Odpowiedz
Miało dowieść, że przedstawienie czegoś w infantylny sposób niczego nie udowadnia, przez co sam żart z błyskotliwego robi się słaby, bo da się go stosować jak kalkę.


@TurnerTheBurner: mozesz sobie opowiedziec te sytuacje (sprawa o gwalt w sadzie i spowiedz w kosciele) na rozne sposoby, mozesz je sobie przedstawic np. w blenderze czy garrys modzie, dorobic glos programem ivona, nagrac hypercamem i wrzucic na youtube. i tak to nie zmienia tego
  • Odpowiedz
  • 0
@NaChuiMiTaCHata spowiedź wymyslili sobie kapłani podczas soboru w 1215 roku. latwo sie domyslic ze w celu wiekszej kontroli nad ludzmi. tak samo w bilblii nie ma nic o celibacie. w polskiej bilblii co prawda podstępem jest cos inaczej przetlumaczone, ale we wloskiej jest juz inne slowo. kosciol probowal od 4 wieku wporwadzac ograniczenia ale sie nie udawalo, bo ksieza rzneli sie na potege. dopiero od 1917 r oficjalnie jest celibat
  • Odpowiedz
  • 0
@TurnerTheBurner: tak, zgadzam się, że wszystko można przedstawić niepotrzebnie infantylnie lub niepotrzebnie poważnie.

A dalej to właśnie kwestia kontekstu, bo jak pokazałem (a może nawet sam pokazałeś) fakt, że wszystko da się sprowadzić do infantylizmu nie oznacza niczego istotnego, a na pewno nie, że wszystko jest infantylne. Ani fakt, że nie wszystko jest infantylne nie oznacza, że pewne rzeczy jednak dla odmiany takie nie są. Czyli wracamy do tego, że ocena
  • Odpowiedz
@kubako: to wyjaśnij mi proszę co to wszystko

A dalej to właśnie kwestia kontekstu, bo jak pokazałem (a może nawet sam pokazałeś) fakt, że wszystko da się sprowadzić do infantylizmu nie oznacza niczego istotnego, a na pewno nie, że wszystko jest infantylne. Ani fakt, że nie wszystko jest infantylne nie oznacza, że pewne rzeczy jednak dla odmiany takie nie są. Czyli wracamy do tego, że ocena tego zależy od kontekstu, który
  • Odpowiedz
  • 0
wydaje mi się, że chcesz na siłę gadać o religii


@TurnerTheBurner: na siłę chcę gadać o religii w wątku o religii, no kto to słyszał ;)

kiedy ja mówię o środku stylistycznym.


Na początku chodziło o co innego, ale widzę, że jak rozmowa poszła nie po myśli, to teraz już spłycamy temat i odwracamy kota ogonem, typowe ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Bo dywagacje na temat religii mnie nie interesują.


@TurnerTheBurner: o tym jest ten thread, typie

Dyskusja czy religia jest potrzebna, to dyskusja dalece wykraczającą poza możliwości dyskusji na wykopie

dokladnie, na taka dyskusje musialbys jeszcze glupsze miejsce znalezc niz wykop. sprobuj moze jakies grupki na fb xdd
  • Odpowiedz
o tym jest ten thread, typie


@SmugglerFan: lol, chyba lepiej wiem, w jakim temacie pisałem do osoby, która coś komentowała. Rozumiesz, co to jest wątek poboczny? Jak ktoś napisze, że zbierał jabłka traktorem i obok ktoś zapyta o model traktora to będziesz mu mówił, że dyskusja jest o jabłkach? Ja #!$%@?.

dokladnie, na taka dyskusje musialbys jeszcze glupsze miejsce znalezc niz wykop. sprobuj moze jakies grupki na fb xdd

Nie, jakakolwiek
  • Odpowiedz
na siłę chcę gadać o religii w wątku o religii, no kto to słyszał ;)


@kubako: sprawdź sobie pierwszy komentarz. Robisz dokładnie taki sam idiotyzm jak gość wyżej. Wątek, który zacząłem nie dotyczy sensowności religii tylko #!$%@?ści argumentacji przez infantylizację i przez to niską wartość komediową. Musicie się razem z @SmugglerFan nauczyć, że krytyka argumentu nie oznacza aprobacji tezy przeciwnej. Jak chcesz sobie komentować religię to sobie komentuj w głównym
  • Odpowiedz