Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powiedzcie mi co mam robić, bo chyba niedługo będzie magik jak tak dłużej to potrwa - niedawno 27 lvl wbiłem i przez całe życie zerowe doświadczenie z dziewczynami, dosłownie NIC. Całe moje lata 15-26 #!$%@? przez depresję, fobię społeczną i samoocenę tak niską, tak tragiczną, że płakałem wielokrotnie przed lustrem widząc swoją twarz.

Ostatnio zacząłem brać antydepresanty i wygląda jakby było trochę lepiej, ale absolutnie nie wiem co teraz robić. To już nie studia, gdzie ludzie się poznawali i sypiali ze sobą, ludzie są już dorośli, oczekują doświadczenia - nie tylko w łóżku, ale i w związkach. Miewam ostatnio czasami lekkie ataki paniki i zaczynam się prawie hiperwentylować, gdy o tym myślę, bo jestem bardziej w dupie niż przeciętny #!$%@? licealista. Czuję że jestem jakimś #!$%@? podczłowiekiem co lepiej chyba, żeby zdechł

Teoretycznie mógłbym założyć tindera, ale tu nawet nie wiem od czego zacząć, bo nie mam w zasadzie żadnych zdjęć, nie wiem co to znaczyłoby „dodaj dobre zdjęcia”, bo po prostu widząc swoją twarz KAŻDE jest dla mnie złe. Nie widzę w nich siebie, widzę maskę, prawie się depersonalizuje, bo nie potrafię tej twarzy momentami powiązać z sobą. Z kolei tych kilku znajomych, których mam, to po prostu wstydziłbym się zapytać, po ludzku mi wstyd, bo przez całe studia nie widzieli mnie z dziewczyną i nagle by pomyśleli „co ten debil #!$%@???”. Już pomijając kompletnie kwestię, że na tinderze przeciętnie faceci radzą sobie mocno średnio, a co dopiero taka anomalia

Po prostu nie wiem co robić, nie wiem jak się pogodzić z tym, że choroby psychiczne, że własna psychika mnie tak zniszczyła. Nie potrafię uwierzyć, że może być przede mną jakaś pozytywna przyszłość a nie powiększenie rejestru samobójów za 10 lat czy coś

#psychika #psychologia #tinder #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja #fobiaspoleczna #przegryw #stulejacontent



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim tinder to w Twoim stanie niezbyt dobry wybor. Tam trzeba miec twarda dupe. Szczerze to faceci bez Twoich problemow maja #!$%@? wiec no, znalazlbym jakies hobby na Twoim miejscu i sie na tym skupil bo zadna baba nie jest warta Twojego zdrowia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Rozumiem, że przeżywasz trudne chwile i cierpisz z powodu braku doświadczenia związanego z relacjami i niskiej samooceny. Ważne jest, abyś wiedział, że nie jesteś sam, i warto szukać wsparcia i pomocy, która może pomóc ci pokonać te trudności. Brać antydepresanty jest ważnym krokiem w leczeniu depresji, ale równie istotne jest rozmawianie z terapeutą, który może pomóc ci zrozumieć twoje uczucia i podjąć kroki ku poprawie sytuacji.

Jeśli czujesz się gotowy, spróbuj
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @HeadToTheSouth: no przecież nie ma prawie żadnej alternatywy, bo co - miałbym zagadywać losowe dziewczyny w barze jak jakaś przylepa? One są tam ze swoimi znajomymi. Na ulicy? Nie są zainteresowane poznawaniem ludzi i gadaniem z jakimiś randomam. To jest niefortunna rzeczywistość, ale teraz większość ludzi się tak teraz poznaje.


  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno: dla mnie największym problemem jest to, że nie jestem normalny, że przegapiłem całą swoją młodość przez niską samoocenę i depresję. Nie jestem w stanie się z tym pogodzić, że w hipotetycznym momencie, gdy ja będę pierwszy raz całował dziewczynę i dotykał jej ciała, to moi równieśnicy robili to wszyscy we własnym tempie, spali z dziewczynami, randkowali, cieszyli się z życia. W tym samym czasie ja
  • Odpowiedz