Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie,

Ja skromny nic nie znaczący wykopek z tagu #mecz proszę pana, Panie Michale o to by przyjechał pan do Szczecina i pogonił tego grubasa Mroczka z tym jego ch*jowym przydupasem, dyrektorem sportowym Adamczukiem,i zrobił w klubie należyty pożądek.

Wydaje mi się że to co można było wycisnąć z Rakowa,zostało już wyciśnięte,i nic już tam po Panu.

W Szczecinie ma Pan nowoczesny stadion,wiernych kibiców(nie to co w Częstochowie),bazę treningową na najwyższym krajowym poziomie,oraz Akademię piłkarską,gdzie szkolą się młodzi piłkarze.

PS.

Tak dla informacji - Jak będzie chciał Pan dojechać nad morze to proszę wsiąść w tramwaj "9" i jechać na Pętlę Głębokie(przystanek końcowy).

Tyle ode mnie.

#mecz #pogonszczecin #szczecin #rakow #ekstraklasa
rybazryzem85 - Witam serdecznie,

Ja skromny nic nie znaczący wykopek z tagu #mecz pr...

źródło: temp_file5179761794889244497

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Do tego tych wszystkich zalet, jest jeszcze jedna, największa - pan Kamil, któremu już niewiele brakuje do zaliczenia ballon d'or i wtedy mógłby się zaprezentować na gali w koszulce x-komu, co by profity zwiększyć i pomóc spółce na zagranicznym rynku
  • Odpowiedz
  • 1
@BobrowieckiHuop
Może coś w tym być,ale Jarosław się z tobą zapewne nie zgodzi.
On jak twierdzi zainteresowanie Pogonią jest dość duże,tylko że on nie pozwoli na to by od razu taki inwestor wykupił większość udziałów w klubie.Jak sam twierdzi,robi tak dla dobra klubu,miasta,jak i kibiców.

Od trzech lat nie potrafią znaleść sponsora strategocznego,bo grubasowi wydaje się że to on będzie dyktował warunki.
To samo z nazwą stadionu,był już niby In Post,ale na
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Jeżeli coś ma być jeszcze z tej Pogonii to muszą wejść all in i zaryzykować. Stadion nowoczesny jest, baza treningowa jest, zaplecze kibicowskie jest ale kwestie finansów klubu oraz jakości piłkarzy/sztabu szkoleniowego odbiegają znacząco od oczekiwań. W zasadzie zarząd przegapił ostatni moment fali wznoszącej czyli sezon 23/24. Teraz klub pod względem mentalu jest w rozsypce i to się będzie pogłebiać jak się zaczną #!$%@? od waldków czy innych piździaków w
  • Odpowiedz
  • 0
@BobrowieckiHuop
Wczoraj Mroczek wystosował list do kibiców, w którym to m.in opisał że będzię prosił partnerów,by dorzucili więcej,bo budżet się nie spina
Owa treść tak wk*rwiła kibiców,i zdziwiła poślednich obserwatorów,,którzy twierdzą że te pięć milionów złotych za ewentualne wygranie PP, zostało już przeżarte,gdzie przecież tej kasy nie było i jak się okazało nie będzie.( ͡ ͜ʖ ͡)

Na bank klub,by ratować budżet,będzie musiał sprzedać,któregoś z dwójki -
  • Odpowiedz