Wpis z mikrobloga

Można dyskutować o wkładzie poszczególnych piłkarzy. Ale moim zdaniem, największym architektem tego sukcesu jest Carlo - bez klasowej 9, z masą kontuzji (3 zerwane ACL-e) robi mistrza. W 34 meczach tylko jedna porażka.
Coś nieprawdopodobnego, wielkie osiągnięcie.
Przed sezonem mistrzostwo dla mnie brzmiało jak sen, a Carlito tak ugotował ()
#realmadryt #mecz
smialson - Można dyskutować o wkładzie poszczególnych piłkarzy. Ale moim zdaniem, naj...

źródło: 1a88a0400d50d64b8b1b1cd14929c183,0,0,0,0

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@smialson dla mnie to trochę casus del Bosque. Tamten też był trenerem, który dawał po prostu swoim gwiazdom błyszczeć, samemu usuwając się w cień, przez to był mocno niedoceniany.
  • Odpowiedz
@smialson największym architektem tego sukcesu to jest chyba mimo wszystko senior Perez, prezes wszechczasow.

#!$%@?. Kasa jest, nowy stadion jest, trener top zatrudniony, płynne zmiany pokoleniowe.

Ciekawe czy po jego śmierci zmienia nazwę stadionu z Bernabeu na Perez Stadium.
  • Odpowiedz
  • 4
@MamMalegoSiurka: Nie przez przypadek mam go od długiego czasu na profilowym - a co do zmiany nazwy stadionu, takiej raczej nie będzie.
Ale jest pomysł nazwania ośrodka treningowego w Valdebebas na jego cześć. I myślę, że to się wydarzy.
  • Odpowiedz
@MamMalegoSiurka: sam kiedyś przyznał w jakimś wywiadzie w hiszpańskiej TV, że by tego nie chciał. Już chyba była propozycja ośrodka treningowego jego imieniem. Ale pomnik pod nowym Bernabeu mu się należy za wszystko co zrobił dla klubu
  • Odpowiedz
@smialson +1
Carlo jest cholernie niedoceniany, robi się z niego dziadka-atmosferića, ale dokonuje niesamowitych rzeczy. Wkomponowanie Bellinghama - absolutne mistrzostwo świata. Rozwój Viniego to też w pierwszej kolejności jego zasługa. Wspaniała defensywa i szansa na drugi najlepszy punktowo sezon w historii. Wszystko to właśnie w kontekście czekania na napastnika i tylu kontuzji. Ukłony, don Carlo.

  • Odpowiedz
@smialson: było pompowane bo miało obiecującą końcówkę 22/23, bardzo dobrego griezmanna i transfery. Okazało się jednak, że po słabym starcie sezonu atletico sobie postanowiło już nie dołączać do girony, fcb i rm w jakiejkolwiek walce i tak sobie grają w La Liga. Oczywiście puchary inna sprawa, bo w LM byli bliziutko półfinału.
  • Odpowiedz
@bezczelny_klamca: Niedocenianie Ancelottiego to jakiś absurdalny poziom odklejki, gość wygrał każdą z 5 najlepszych lig europejskich i ma najwięcej wygranych w LM, on dosłownie przeszedł grę w bycie trenerem piłkarskim.
  • Odpowiedz
@smialson: Najbardziej teraz śmieszy, kiedy sobie człowiek przypomni, jak w 2021 wielu dziennikarzy komentowało z uśmieszkiem politowania, że Ancelottiemu już pociąg odjechał, że nie jest na bieżąco z futbolem, bo nie odróżnia jakiegoś 2-1-3-7 od 3-5-8 jak Guardiola czy Klopp, że najbliższe lata należą do Nagelsmanna, Tuchela, Flicka czy ten Haga xDDD
  • Odpowiedz