Wpis z mikrobloga

Znana prawda ale typowy #przegryw i tak powie, że "wszystkie różowe są takie same" i "my znamy różowe, to jakie one są i co lubią/czego nie lubią lepiej i bardziej, niż one same siebie znają, bo one nawet same siebie nie rozumieją i nie wiedzą czego chcą, ale my wiemy, bo czytamy ksionszki nałukofe o kobietach". I oczywiście przegrywów jest tysiące, kobiet miliony, ale tych tysiąc kolesi ma jedno i to samo zdanie na temat każdej z miliona kobiet.
Komedia i dramat xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #filozofiadlajanuszy #p0lka #heheszki
AlienFromWenus - Znana prawda ale typowy #przegryw i tak powie, że "wszystkie różowe ...

źródło: IMG_20240507_162904

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Mikroprocesor: nie mam autyzmu i też musiałem trzy razy przeczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
można to skrócić do: 'nie generalizujcie kobiet bo rużne som'.

nieco dziwnie to wygląda bo OPka sama generalizuje facetów, ale hipokryzja na tych tagach to klasyka gatunku.
  • Odpowiedz
@10129: żeby facet nie został wyrzucony do worka z innymi chłopami musi mi pierw udowodnić że jest inny niż wszyscy. Koviety oczywiście nie musza bo z racji płci jest to oczywiste. Faceci w sumie też nie musieliby gdyby tak ochoczo nie generalizowali kobiet wręcz wciskając innym swoje zdanie ("taaak wy wszystkie tak mówicie że wy tak nie robicie/nie lubicie a każda z was to robi/lubi mniej lub bardziej" , "taaak twoja
  • Odpowiedz