Wpis z mikrobloga

#pracait #programista15k

Pracuję blisko (właściwie w parze) z kolegą z zespołu-Hindusem i powiem wam, że to świetna sprawa. On ogarnia tematy od piątej/szóstej rano, ja do siedemnastej; klienci zadowoleni, bo jest high availability. Urlopy też świetnie, on ma hinduskie święta, ja majówkę i możemy iść na urlop właściwie kiedy chcemy.

Polska-India = dobry sojusz.
karetpoker - #pracait #programista15k 

Pracuję blisko (właściwie w parze) z kolegą z...

źródło: temp_file7517012325465261574

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Polska-India = dobry sojusz.


@karetpoker: to chyba trafiles na tego jednego ze stu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja dzis mialem call z hindusami to nie rozumialem o co im chodzi, dodatkowo sami nie wiedzieli o co im chodzi, a na koniec sie okazalo ze nic nie trzeba robic/zmieniac. Natomiast cale spotkanie nagrywali i chcieli wymusic zebysmy cos za nich zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
ja dzis mialem call z hindusami to nie rozumialem o co im chodzi, dodatkowo sami nie wiedzieli o co im chodzi, a na koniec sie okazalo ze nic nie trzeba robic/zmieniac. Natomiast cale spotkanie nagrywali i chcieli wymusic zebysmy cos za nich zrobili ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspaniala wspolpraca nie ma co


@StronaGlowna: O widać byliśmy na tym samym callu xD
najlepsze są takie calle xD 20
  • Odpowiedz
@karetpoker polecam zrobić razem jakiś projekt, przez zmianę czasu będziecie mieć jedną no może góra dwie wymiany informacji dziennie.
Aha i koniecznie po Hindusie zrób code review i zobacz ile po prostu przekopiował
  • Odpowiedz