Wpis z mikrobloga

Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem rano i tak mi się robić nie chciało, że od razu mnie głowa rozbolała i gorączki dostałem (37,1). No to mówię sobie - nie będę na dobrodzieja robił, mi się należy. Do przychodni nie ma co dzwonić, bo już to przerabiałem i wiem, że termin będzie na pojutrze. Z resztą i tak nikt nie odbierze.
No to wpisuję w wyszukiwarkę "L4 online" i cyk, Halodoctor, wypełniam formularz, wpisuję typowe objawy przeziębienia, płacę blikiem i system od razu zaprasza mnie na wideoczat na którym czeka pan dohtur Abdullarhman Nasramani. Myślę sobie - nawet lepiej, pewnie po polsku średnio więc nie będzie dopytywał.
Wideoczat to tam nigdy nie działa, więc ledwo wszedłem a już na telefonie miałem połączenie od Abdulla. Mówił bardzo dobrze po polsku, powtórzyłem objawy, on mówi - no jest pan przeziębiony (świetna diagnoza doktorze House, a ja myślałem, że to Zespół Cushinga), niech pan je duuuzio witaminy C i pije Gripex lub Theraflu bo to ma IBUPROFEN i panu POMOŻE. Myślę sobie zaraz, co jest panie elito społeczeństwa, wykształcony zawodowcu o zaufaniu społecznym.

Ja wiem, każda osoba która nie żyje pod kamieniem wie, że i Gripex i Theraflu to bazują na paracetamolu a nie ibuprofenie (paracetamol średnio na mnie działa, oszczędzam wątrobę). I teraz słuchaj się doktora, który nie wie co zaleca. To tylko głupie saszety bez recepty na przeziębienie, ale co jakbym miał alergię na paracetamol/rozwaloną wątrobę i był jednocześnie nieogarem który uwierzy dohturowi? Równie dobrze mógłby mnie leczyć pies.

Na szczęście tam lekarze nie są od leczenia tylko od wypisywania L4 za pieniądze.
- to do kiedy pan chce zwolnienie?
- no do końca tygodnia
- ok już wypisuję, do widzenia

Łącznie 4 minuty to trwało. Nooo to teraz długi weekend. Już wjechał potężny talerz MEGA PODWÓJNE MIĘSO sos BARDZO OSTRY. Gar herbatki narobiony. Kobita w robocie. Biblioteka Steam paruje od tytułów AAA (żartuję, będę grał w jakieś starocie po raz piętnasty)

UUUAAAA ten sos faktycznie bardzo ostry, pół zjadłem i już czuję poruszenie w KICHACH jakby szykowały zamach na jakiegoś księcia. Trzeba chyba będzie dobrać L4 na rekonwalescencję po zatruciu pokarmowym.

#arcybebech #pracbaza #medycyna #leczsiezwykopem #sluzbazdrowia #telemedycyna #korposwiat #bodypositive #staregry
TavarishPiesov - Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem rano i tak mi się robić nie chc...

źródło: EDqlWL8R

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
A w tym talerzu to też fristajl z tymi warzywami, że ja #!$%@?ę:
- kapusta biała
- kapusta pekińska
- groszek zielony (pierwszy raz widzę, wtf)
- kukurydza
- cebula czerwona
- oliwki zielone
- oliwki czarne
- feta
- papryka czerwona
- jalapeno
- natka pietruszki
- jakiś sos łagodny
  • Odpowiedz