Wpis z mikrobloga

Czy usuwał ktoś z was ósemki na NFZ w UCK na Dębowej w #gdansk? Mam do usunięcia aż cztery, z czego dwie są częściowo zatrzymane. Dlatego chciałbym jednak zaoszczędzić i nie tracić kasy prywtanie. Na stronie kolejkowym NFZ widzę tylko terminy pilne - czy ból w nocy się na to kwalifikuje? Terminy planowe są na wrzesień 2025 xD czy jak pójdę rano do rejestracji to jest szansa że przyjmą mnie tego samego dnia - takie rzeczy czytałem w Internecie, ale to były komentarze sprzed 2-3 lat i nie wiem jak to wygląda obecnie.

Ewentualnie mogę to usunąć w #warszawa - czy ktoś może coś tam polecić coś na NFZ ze znośnymi terminami?

#stomatologia
  • 8
  • Odpowiedz
@pawelczixd też się na tym głowiłam kilka lat temu - miałam jedną wyrywaną w mazowieckim centrum stomatologicznym ale czekałam dobre pół roku i sam proces bardzo nieprzyjemny. Nikt chyba nie jest w stanie potwierdzić czy cie bardzo boli, no nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)Najłatwiejszym wyjściem okazało się wyprowadzić do Holandii, po trzech tygodniach czekania wyrwali mi wszystkie trzy i to w pięć minut, ja i mój blender pozdrawiamy
  • Odpowiedz