Wpis z mikrobloga

Co jak co ale jednak chyba staszek wysunął sie na prowadzenie wśród tagowego lateksiarstwa, farara czy gieniek szybko morde pozamykali po ujawnieniu ich a ten prze w zaparte, byś się chłopie wziął za robote jakąś na tej emeryturce to byś żył jak pan, no ale wiadomo trzeba jechać po olgierdano, czy okuratnych tagowiczach, może z następnym postem się uda, bo co ci innego zostało. #kononowicz #patostreamy
  • 60
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: ja czekam na białko, i to tak że się nie popuści się nikomu. Kilka miesięcy temu miałem z nim scysję, i też poleciał inwektywami jak do @Head_Shoulders w moją stronę. Tylko że ja mu powiedziałem co o nim myślę i wylądował na czarnej, a dzisiaj okuratnie została aktywowana karta pułapka. Nie myślałem że ktoś w ogóle przebije wczorajszy fikoł specjalisty od cyberbezpieczeństwa. Nie dość że się myliłem, to jeszcze akcja
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: bardzo mi miło, że łykacie bajer jak pelikany zdechłe ryby. Taki ze mnie Staszek, jak z Oregano git :)) Piszcie do tej lampucery od Minoko, co wam te bzdety sprzedała, niech więcej opowie. A ona ma wyobraźnię, oj ma... i wierzy we wszystko, co usłyszy :))
Pozdrawiam z remizy, gdzie na lewo wulkanizuję zakute łby :)))
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: ty tam teraz kota ogonem nie wykręcaj. Nazwałeś kogoś alkoholikiem po zawodówce bez prawa jazdy (jakby to był kwit bez którego nie można nazwać się człowiekiem), dostałeś białko że pieprzysz i robisz szpagaty. Fajnie było kreować się na "broniącego przed hejtem sprawiedliwego", a jak ciśnienia nie utrzymałeś to znowu wyszło żeś prostak i cham. Nawet 200 tych uśmieszków w posty możesz wsadzać, rzeczywistości to nie zmieni.
  • Odpowiedz
@cl-sr przepraszam bardzo napisałem "facet po zawodówce, bez prawa jazdy, bez kultury"! Gdzie tu mowa o alkoholiku?
Podtrzymuję, że wykształecie na poziomie podstawówki plus dwie klasy specjalnej zawodowej. O kulturze nie ma co wspominać, bo to chamstwo pospolite. A na prawo jazdy to on nie wygląda, bo przypomina Oregano :))
Może to i jest Oregano, bo taki bojowy i do konfrontacji chętny :))
  • Odpowiedz
@Wszebor do Oregano przyssała się pewna mitomanka, która właziła w zadek Ikselowi. Babsztyl ograniczony i łatwowierny, to ona pewnie te bzdety opowiada. No strażak-emeryt mnie ubawił, bardziej od alkusa ze wsi i innych opowieści z krypty.Tu można napisać cokolwiek, a dzieciątka łykają jak różowe pelikany.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: owszem, bez kultury a nie alkoholik. Mój błąd. Ale była sugestia obrazkowa że wygląda jak bohater "blok ekipy", którego celem zawsze jest nachlanie i najaranie się trawy. Tu rozumiem wcale nie sugerowałeś ciągot do używek? Masz białko że pomawiasz? Masz. Hipokryzja leje się litrami gdy mówisz o chamstwie pospolitym. Przypomnieć ci kto najbardziej krzyczał że "oregano jest zły bo hejtuje, obraża biednego meksikano!" A sam co teraz zrobiłeś?

Znowu powtarzasz
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: sam pecie zaczales XD Skoro jestes taki pewny, ze to klamstwa to powtorze 11 raz, wykladamy po 20k u notariusza i robimy weryfikacje danych :)

Pisales, ze stoje pod sklepem i pije i inne bzdety, a jak odpisalem ze nie pije alkoholu to zaczales cisnac ze jestem po zawodowce.

Na co ja pokazalem papier, a ty dalej w to brniesz XD

Mam prawo jazdy, jestem w szczesliwym malzenstwie 10 lat,
  • Odpowiedz
@Head_Shoulders rozpowszechniasz bzury i obelgi i to jest ok. To samo wobec ciebie już nie pasuje. To się nazywa hipokryzja.. Mieczem wojujesz, od miecza giniesz, prosta, jeszcze biblijna zasada.
Pokaż raz jeszcze ten papier, bo mi go nie pokazałeś. Coś tam tylko pisałeś o rzekomym wykształceniu.
Co do konfrontacji, to nie masz zdolności honorowej, prostakom nie daje się satysfakcji, można najwyżej zasadzić kopa. I tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: no i tyle w temacie XD to jak jestes taki pewny, ze to bzdury to chodz zarobic latwe 20k.

Ja ci pokaze wszystkie papiery jakie chcesz, wykladasz 20k u notariusza i zobaczysz wszystko :D

Rob dalej qurwe z logiki, ja o jednym a ty zupelnie co innego, bo wiesz jaka jest prawda.
  • Odpowiedz