Wpis z mikrobloga

  • 11
@murdoc

@Wygryw_z_wyboru: nie tylko głupich polaczkow, głupich ogólnie raczej


Biorąc pod uwagę że Niemcy mają #!$%@? ma punkcie segregacji śmieci byłem trochę zaskoczony że ich też to denerwuje i mocno negatywnie komentują to rozwiązanie.

Może jednak Polacy nie są tacy głupi tylko próbuje nam się wmówić że na zachodzie są mądrzejsi od nas a my mamy się po prostu dostosować
  • Odpowiedz
jeszcze nie musiałem się zginać po korek


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: ja nawet jak tego nie produkowali nie musiałem się zginać po korek.

Jak masz rączki z gówna że wszystko z nich wypada, to jest twój problem, a nie korka.
  • Odpowiedz
mnie tam bardziej wkurzają papierowe rurki


@moniuszki: Mnie wkurza, że ludzie zostaliśmy zmuszeni do używania syfiastej technologii (przesiąkniętą słomkę się pije, dosłownie) w imię urojonej walki o klimat i środowisko XD

Można by zrobić tysiąc rzeczy, które by miały większy wpływ na świat.

"Pij szybciej kompocik z robaków tą słomką, bo mi się helikopter już grzeje i muszę lecieć na polowanko".
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Dokładnie. Miałem serię wody sprzed i po rewolucji, chętniej sięgnąłem po te sprzed. Te po i tak urywam, nie pasuje mi to picie z korkiem, a dwa, trudniej się zakręca butelkę, bo gwint pod kątem nie pasuje.
Eko na siłę.
  • Odpowiedz
Pij szybciej kompocik z robaków tą słomką, bo mi się helikopter już grzeje i muszę lecieć na polowanko".


@Urajah: no i dzisiejsza norma czytania wpisów ala konfederacja wyrobiona xD. W jednym zdaniu robaki, słomka, helikopter i polowanko.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: ja pamiętam jak wyjechałem do chorwacji i tam takie zakrętki były wcześniej niż u nas i tak patrzę mówię fajne to nie trzeba się #!$%@?ć z zakrętką że gdzieś ucieknie. Potem wróciłem do polandii i nagle się dowiedziałem że wszystkim to przeszkadza xD Jak dla mnie super rozwiązanie zawsze pamiętam jak na studenckich melanżach zakrętki od coli do popitki gdzieś się gubiły w #!$%@?, albo jak zakrętka mi gdzieś #!$%@?ła
  • Odpowiedz