Wpis z mikrobloga

Gra która niby jest na nią hype, poszło dużo kasy, duży świat, wiele godzin do ogrania a ciebie nudzi i nie wiesz czy nie odinstalujesz bo jest taka jakaś nijaka, ja zaczynam mój kandydat Horizon Forbidden West
#gry
niko444 - Gra która niby jest na nią hype, poszło dużo kasy, duży świat, wiele godzin...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Shitze: wiedzmin 3 na poczatku mnie dosc jaral, ze az po kilku latach myslalem ze bedzie jedna z nielicznych gier ktora zagram drugi raz ale jednak nie, za drugim razem czulem podobnie jak ty i odinstalowalem xd nawet grafika juz nie taka jak trzeba
  • Odpowiedz
@niko444: chyba większość gier AAA. Historyjka jak z książki dla dzieci, protagonista biega z gowniakiem, żeby się dało przedstawić świat. Grafika super, aktorstwo super. Gameplay gówno.

Potem odpalasz mount and blade, gra wygląda jak gówno, a wciąga jak bagno.
  • Odpowiedz
  • 0
@programista3k sterowanie mnie strasznie irytowało. 3h grania i podziękowałem. No i grafika myślałem że lepsza będzie. Jakoś z filmików na yt wydawało mi się ładniejsze
  • Odpowiedz
@szynall:
Najgorsza cześć GTA, tak jak potrafiłem GTA SA , Vice City i moją ulubioną 4 grać po parę razy to tak 5 po prostu nie mogę zagrać ponownie bo po prostu wiem że ma nudne misje.
  • Odpowiedz
@niko444 wykopki odkrywają, że nie każda gra jest dla każdego odcinek 2137,

pod tym postem można napisać wszystko, bo zawsze sie znajdzie ktoś, kogo jakaś gra odrzuciła.
  • Odpowiedz
@niko444: poza pkt. 2 to (zmodowany) keshi "inspirujący się" all tomorrows" który jest za ambitny w ogóle i przez to niedorobiony w szczególe.
https://en.wikipedia.org/wiki/All_Tomorrows

Lore jest zajebiste i wielowymiarowe, jak połączenie new vegas z age of decadence, rpg w pełnym znaczeniu tego słowa gdzie możesz prawie wszystko na co pozwala świat przedstawiony i twoja wyobraźnia (na czele z nieśmiertelnością poprzez modyfikacje biologiczne vide bugmaster) ale co z tego skoro wykonanie założonych
Niebobrawny - @niko444: poza pkt. 2 to (zmodowany) keshi "inspirujący się" all tomorr...
  • Odpowiedz