Wpis z mikrobloga

Co ta PiSowsja ekipa co tu próbowała kręcić aferę o Kierwińskim tak przycichła?

Co was dobiło - potwierdzenie, że asp. Ewa Burnett i oficer dyżurny rzeczywiście tego dnia przeprowadzili badanie, czy może wyniki badania krwi w szpitalu?

A może cały czas jest afera, bo policjantka nie podpisała się pod swoim podpisem?

#bekazpisu #polityka #4konserwy
  • 15
  • Odpowiedz
@ish_waw: sami Pisowcy dość szybko odpuścili temat kiedy zdali sobie sprawę że nie mogą bez przerwy bawić się w negację jedynie sebki z Konfy ciągnęły temat dłużej. Zgruzował ich swojski ruski agent - wyparcie się swojaka ważniejsze
  • Odpowiedz
@ish_waw: a to juz nastepnego dnia pisowcy (prezydencki minister) i bbn mowili ze z tym naglosnieniem cos tam szfankowalo i ze temat nie istnieje
  • Odpowiedz
Zupełnym przypadkiem tylko Kierwienski miał problem z nagłośnieniem i belkowaniem. Dodatkowo nie został zbadany publicznie zaraz po incydencie tylko przez swoich podwładnych w osobnym miejscu.
To że sędzia pisowska szuja uciekł na Białoruś nie daje automatycznie platformersom ochrony przed krytyką.
  • Odpowiedz
@Sagittus: Macie absolutnie zero dowodów na to, że Kierwiński był pod wpływem, a wszystkie wasze wysrywy jak np. nieistniejąca Ewa Brunett są sukcesywnie obalane. Ile się jeszcze będziecie poniżać zanim znowu wrócicie pod ten kamień spod którego wypełzliście?
  • Odpowiedz
@matt-pitt Podałem normalne argumenty, że ta sprawa się kupy nie trzyma a Pan natychmiast mnie atakuje. Niczym się Pan nie różni od trolli pisowskich na które z resztą z taką gorliwością polujecie.
  • Odpowiedz
@Sagittus: ZBADANY PUBLICZNIE #!$%@? CO ZA FIKOŁEK XD może jeszcze publiczne pobranie moczu i krwi do badań XD POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDNĄ OSOBĘ KTORA KIEDYKOLWIEK TAK ZROBIŁA POZA TELEWIZYJNYM SHOW na okienko dyżurnego gdzie jest alkomat DOWODOWY skierowana jest kamera BO DEBILU TYM SAMYM OKNEM WYDAWANA JEST BROŃ PALNA POLICJANTOM i żeby właśnie takie #!$%@? zarzuty jak to że to "nie on dmuchał tylko policjant i wydmuchał" odbijać w prokuraturze jak
  • Odpowiedz
@ish_waw serio były badania krwi? Do mnie to nie dotarło. Ja widziałem na mirko jedynie:
- to że niby był pijany,
- zdjęcie wyników z alkomatu,
- memy i teorie spiskowe, że badanie alkomatem sfałszowane.

Nie przebiła się informacja o badaniach krwi.

Ale co się dziwić jak tutaj siedzi tylu Konfederatów, a to jest przybudówka PiSu.
  • Odpowiedz
Silniczkom nawet jakby własną matkę zabili, to nie broniliby honoru rodziny tak bardzo, jak polityków platformy ¯\(ツ)/¯

Sekta smoleńska znalazła przeciwnika na swoim poziomie.

Przyszło wam do głowy, że życie zawodowe - o ile nie jesteście politykami - i prywatne toczy się dalej? Każdy niech sobie wierzy w co mu się podoba. IMO każdy kto zajmuje się tą sprawą dłużej niż przez weekend jest betonem jednej lub drugiej opcji.
  • Odpowiedz