Wpis z mikrobloga

Nikt nie potrafi tak się przejechać po PISie jak pan niemiecki agent Tusk. Po to na niego głosowałem. Wszedł na mównicę, #!$%@?ł towarzystwo ruskiej agentury pisowskiej i po sprawie. Cudownie podsumowany Zielony Ład, zboże z Ukrainy, Węgiel z Rosji i powiązania Falenty z KGB. Pięknie!

#sejm
  • 14
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: No właśnie se tego posłuchałem i takie nietęgie miny po prawej stronie sejmu. Kurczę, on musi naprawdę dużo wiedzieć, bo ta bezwzględność i pewność siebie nie wynika z zemsty tylko z faktycznych przekrętów.
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: ostatnio jak #!$%@?ł połowę młodzieży z kraju to też na niego głosowałeś?

Przecież ten rudy #!$%@? zrobił kibel, poszedł się sprzedać szwabom i teraz wrócił ratować to co sam #!$%@?ł

#!$%@? nie cierpię tak samo jak Kaczyńskiego - ale chłop przynajmniej inteligentny

Za to co trzeba mieć we łbie żeby raz na jedne #!$%@? głosować raz na drugie to po prostu jakieś mózgowe porażenie

Partii w Polsce jest od #!$%@?
  • Odpowiedz
@Adolf_hit_her: Motywacje wyborców są różne. Moja była taka by piź-dzielce zostały zniszczone. Resztę mam w d...e. Ale jak już mowa o gospodarce to nikt nie szkodzi jej bardziej od piź-dzielców właśnie
  • Odpowiedz
Nikt nie potrafi tak się przejechać po PISie jak pan niemiecki agent Tusk. Po to na niego głosowałem.


@ZarejestrowanyMimoWoli: To już rozliczył pisiorów? Wszyscy w więzieniach? xD Niestety her tusk nie spełni nawet tej obietnicy, która was wszystkich nawiedzonych trzyma przy nim.
  • Odpowiedz