Wpis z mikrobloga

Liczę na to, ze ekipa się bardziej ogarnie pod drugi sezon i zrobi takie dzieło jak 2 sezon The Traitors UK. Tam był mroczny klimat. Mam wrażenie, że u nas tego trochę brak. Wczorajsze zadanie z gotowaniem nie miało w ogóle powiązania z programem. Mogli to jakoś inaczej rozegrać. Część osób by gotowała i wśród nich byłby zdrajca, który był podał truciznę do dania. Jedna z osób by się otruła i została wyelimowana. Bo to jak oni to zrobili to czułem się jakbym oglądał Master Chef #thetraitors
  • 3
  • Odpowiedz
@deniol: Polska edycja miała tylko jedno takie zadanie z challenge dla zdrajców. Wzorowane na "pocałunku śmierci". W sumie fajnie jakby tego typu smaczków było więcej, bo dużo osób zadania omija.
Madziol127 - @deniol: Polska edycja miała tylko jedno takie zadanie z challenge dla z...
  • Odpowiedz
  • 1
@Madziol127: Tak wiem, bo oglądałem, ale tak jak mówisz powinno być tego więcej. Bo np nie rozumiem jakie powiązanie z klimatem zamku miała misja, w której chodzili po linach albo ta z szukaniem kamieni.
  • Odpowiedz
  • 1
@deniol: W wersji austarliskiej była podobna misja do tej naszej na linie, ale np uczestnicy byli przywiązani do narzędzi tortur to już wprowadza inny klimat. Jakiś test wiedzy o zamkach by mógł być. Niewiem trzeba dać jakieś pomysły, może produkcja czyta wykop haha
  • Odpowiedz