Wpis z mikrobloga

Pamiętam oglądałem ostatnio taki film xxx gdzie gość był czarnoskóry taki odpychający a pozostali to byli biali faceci (wiele jak nie wszyscy atrakcyjniejsi od niego) była to taka wybierajka tinder w rzeczywistości tak ramka była biała i kogo hipergamiczna suka wybiera ten ją grzmoci i zgadnijcie kogo wybrała


#przegryw #p0lka #hipergamia #mokebe #dickpill #racepill
  • 17
  • Odpowiedz
@Squarex88822: a ja oglądałem jak koleś przyszedł naprawiać zlew, czy coś, a baba go nogami po kroczu smyrała, niby przypadkiem. A potem ona chciała rachunek za to a ten chłop jak się okazało to działalności nie miał założonej, i ta baba powiedziała że nie przeskarży go do skarbówki jak ją wydupczy.
Chłop był biały
  • Odpowiedz
@Squarex88822: oczywiście dupią też się z nimi, ale nie reagują tak jak p0lki xD dla takiej Francuzki seks z czarnym to żadna egzotyka czy atrakcja. Nawet zlewaczałe Szwedki już ich nie chcą tylko tępe p0lki rozkładają nogi jak ich widzą.
  • Odpowiedz
@Squarex88822: a też oglądałem jeszcze taki jak chłop babę, pewnie żonę swoją na zakupy zabrał do sklepu odzieżowego, i w tym sklepie ich obsługiwała taka młoda sprzedawczyni. Żona czy kto tam przymierza ubrania w przymierzalni, a ta młoda sprzedawczyni się do tego jej chłopa dobiera, zaciągnęła go do kabiny, i w jednej kabinie żona się przebiera a w sąsiedniej kabinie chłop ekspedientkę w dupę zapina.
Czego to ci scenarzyści nie wymyślą
  • Odpowiedz