Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#logikarozowychpaskow #zwiazki #seks
Czy wasze różowe robią coś dla was ,,seksownego''?
Ja z moim rózowym 2 lata i nigdy nic nie było takiego w moją stronę. Czasem widzę tik toki albo słysze ,,zrobiłam x seksownego dla mojego chłopaka''. I to nwm może być cokolwiek, ubranie seksownej bielizny, jakis taniec, jakies kuszenie czy cos. U mnie nic nigdy. Powiedziałem, że chciałbym więcej z jej strony czasem czegoś takiego ale nic się nie zmieniło. Ale jak nie było seksu tydzien to pretensje do mnie, że jak to tak. Coraz mniej juz mi na tym zależy z czasem, ale gdzies tam sie powoli pogodziłem. Kiedys kupiłem jej takie zboczone majtki własnie by podkręcic, to nigdy ich nie ubrała. Jak o nich wspomniałem potem to niezbyt chętna była. Troche przykro bo nie czuje się pożądany. Mówi, że jestem przystojny i mnie chwali itp itd ale w praktyce nie odczuwac tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
  • Odpowiedz
@mirko_anonim seksowne to nie to co inny robią lub uważają, ale to co was oboje kręci. Poza tym jeśli chcesz, żeby ona ubrała coś dla ciebie, kup dla niej jakąś elegancką bieliznę a nie "zboczone" majtki z sekshopu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @kabotyno A co za różnica co nas kręci skoro nie ma niczego z jej strony xD Nawet próby czegokolwiek, zainteresowania. No spoko ja mogę kupić elegancką bielizne ale nie w tym jest problem. Jakoś inne różowe potrafią się postarać dla partnera. To z bielizną to tylko przykład, nie jest mi do niczego potrzebna

@kosmita Zapamietam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): OPie u mnie dużo rzeczy w seksie przyszło jako nowe, albo zostało dopracowane dopiero po 10 latach związku w okolicach 28 lvl różowej xD Taka mi się szara myszka trafiła, ale koniec końców nie narzekam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
Powiedziałem, że chciałbym więcej z jej strony czasem czegoś takiego ale nic się nie zmieniło


@mirko_anonim: to nigdy nie działa, a ja chcesz sie jeszcze bardziej dobić to pomyśl że dla lepszego typa robiłaby seksowne rzeczy bez błagania. a co powinieneś zrobić? raczej nic. zmusić jej nie zmusisz, a jak nie chce się dla niej nawet założyć tych głupich gaci zeby sprawić ci przyjemność, to wyobraź sobie co bedzie później.
tak
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a co ty seksownego robisz dla swojej partnerki? Też zakładasz seksowną bieliznę czy sprane cottonworldy? To działa w dwie strony, jeśli ty nie robisz nic dla partnerki to niestety nie będzie się wbijać w seksowne ciuszki, a twoje przypominanie i parcie na to będzie działać dokładnie odwrotnie od zamierzonego celu. Są też dziewczyny, dla które nie lubią zakładać takich rzeczy do łóżka lub się wstydzą.
  • Odpowiedz
a co ty seksownego robisz dla swojej partnerki?


@Noonecares123: o! juz pojawiła się pierwsza różowa z klasycznym whataboutismem. to nic że to OP pierwszy zgłosił problem, to nic że różowa TEŻ mogła poprosić OPa o rewanż, to nic że różowa mogła powiedzieć że nie lubi takich gaci. nie. wina leży po stronie OPa bo pewnie dobiera się do niej w zasranych cottonworldach xD a nie że różowa po prostu odpaliła protokół
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: @GregorGW96 znamy problem tylko z jednej strony, nie wiemy co kolega robi dla swojej partnerki, równie dobrze dla niego seks może być 10 ruchami frykcyjnymi, a za grę wstępną uznaje zdjęcie skarpetek, seksu oralnego może się chłop brzydzić, więc jeśli nie robi nic dla niej to ona też nie robi dla niego. Zdarzają się tacy faceci i zazwyczaj dowiadujesz się o tym przy 3 butelce wina z koleżanką, bo konwenanse
  • Odpowiedz