Wpis z mikrobloga

  • 0
@beer_man dobra dobra. Nie ściemniaj tylko wrzucaj. Serio jestem ciekawa jak wygląda ktoś kogo opisalbys jako boginie skoro Anne Heathaway oceniasz na "w sumie spoko".
  • Odpowiedz
@Alzena: Ale wiesz, że są różne gusta? Nie mam 15 lat żeby się ślinić do jakiejś randomowej laski, a moje kryteria oceny są mocno odmienne od ówczesnej popkultury czy trendów czy jak to tam nazwać. Lubię naturalne kobiety, ale też bez skrajności
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man Anna Heathaway jest tak się składa wybitnym przykładem na klasyczną urodę, bez wypełniaczy, bez sztucznych ust, botoksow i innych. W porównaniu do większości Hollywoodu jest mega naturalna, wystarczy popatrzeć na foty różne. Troche zmarszczek, opadające powieki ale całościowo jest śliczna i mega zadbana. Więc oceniając akurat ją na "w sumie spoko" przeczysz temu co przed chwilą napisałeś że lubisz naturalne kobiety. Ona jest naturalna xD
  • Odpowiedz
@Alzena: No spoko, ale może mamy inne kryterium oceny? Jak napisałem "no w sumie spoko" to dla mnie takie 6/10 brzydka nie jest ale mi się nie podoba, ale to moje subiektywne zdanie. Czy już teraz to też jest obelgą, bo nie wiem jak daleko te poprawności poszły do przodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man no dlatego po raz trzeci proszę cię, żeby wkleił jakiekolwiek poglądowe zdjęcie kobiety która wg CIEBIE jest piękna albo chociaż MEGA ŁADNA. Będę miała jakiś punkt odniesienia, z czystej ciekawości. Bo jeśli wrzucisz np Agatę Buzek albo nie wiem - Anię Rubik - czyli kobiety o 180 stopni innej urodzie niż Heathaway - to będę wiedziała że jesteś faktycznie na zupełnie innym biegunie jak chodzi o upodobnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man i proszę cię o to nie po to, żeby wyśmiewać twoje gusta czy z nich szydzić, bo zgadzam się z tym że każdy ma inną upodobania tylko z czystej ciekawości, chciałabym zobaczyć jakie kobiety podobają się mężczyźnie który Heathaway ocenia jako "w sumie spoko".
  • Odpowiedz
  • 0
@beer_man nie pytam o ideał. Proszę o przykład kogoś, kogo zgodnie ze swoimi standardami nazwałbyś mega atrakcyjnym/pięknym. Lub w prostszej skali - 9/10.
  • Odpowiedz
@Alzena: Nie będę zaspokajał Twojej ciekawości. Ani tłumaczył się z tego że dla mnie jest w sumie spoko, interpretuj to jak chcesz, dla mnie jak ktoś jest spasioną świnią to nie jest bodypositive tylko grubasem, a jak ktoś jest powyżej średniej, to mogę powiedzieć że w sumie spoko i w moim mniemaniu to komplement.
  • Odpowiedz
@beer_man jak tam chcesz. Pewnie wiesz doskonale wewnętrznie, że podobaja ci sie tak naprawdę plastikowe laski które z naturą mają tyle wspólnego co ja z zakonnicą i głupio byłoby ci teraz taką wkleić 🤷🏻‍♀️ trudno się mówi.
  • Odpowiedz