Wpis z mikrobloga

#mbank ściągnął mi z konta za wypłaty z bankomatów w sumie 4 razy. Gdzie uciekać polubiłem to konto ale nie dam się tak okradać. Wcześniej wypłaty od 100 zł były za darmo
  • 13
  • Odpowiedz
PKO BP


@suchybezkicek: I jak tam, transakcji kartami czy przelewów przez tydzień szukasz w blokadach? XD
Sorry ale póki co mBank ma NAJLEPSZĄ aplikację i stronę serwisu www oraz funkcjonalność.
Mimo, że też mnie mBank wkur...a to nie ma się gdzie przenieść. Chyba, że jesteś emerytem to pkobp jest ok
  • Odpowiedz
@pifqo: Żartujesz prawda? Mam konto w PKOBP od 13 lat i nigdy nie narzekałem. Najlepsza aplikacja z masą funkcji jak kantor. Praktycznie wszystko zrobisz w aplikacji czy pożyczka czy otwarcie darmowego konta walutowego. Jedyna rzecz która wkurzyła to ostatnio wyłączyli płatność zbliżeniową za pomocą aplikacji
  • Odpowiedz
@pifqo: jeśli nazywasz aplikację i stronę mBanku najlepszymi to znaczy, że nie masz pojęcia o ich konkurencji. mBank miał najlepszą aplikację ładnych parę lat temu, obecnie to stagnacja.
  • Odpowiedz
@pifqo: jeżeli doświadczenia, które opisałeś, spotkałeś w aplikacji mbanku, to mają tam syf na grubo. IKO, moim zdaniem, jest najlepszą aplikacją bankową w Polsce. Wszystko tam zrobisz zanim zdążysz sobie dupe podetrzeć jak siedzisz na kiblu
  • Odpowiedz
@Nie3: Żarty to ty sobie robisz. Pytam, masz w historii osttnie 7 dni transakcji kartowych? Kantor jest i w mbanku, pożyczki też.
Po prostu nie wiesz, że gdzie indziej jest lepiej.
Dodam, że na koncie wspólnym w pkobb nie ma powiadomień transakcji na więcej niż jedną kartę. W mBanku jest na wszystkie jakie masz.
To że masz 13 lat konto i przyzwyczaiłeś się do średniej aplikacji to nie znaczy, że gdzie
  • Odpowiedz
jeżeli doświadczenia, które opisałeś, spotkałeś w aplikacji mbanku, to mają tam syf na grubo. IKO,


@suchybezkicek: to są problemy w IKO
masakra, ludzie nawet ze zrozumieniem nie czytacie co pisze.
Znane mi problemy w iko:
- po płatności kartą saldo odświeża się po 10 minutach, w mbanku w sekundę
- powiadomienia ze wszystkich kart nie działają tylko z jednej głównej
- brak w historii przez cały tydzień transakcji kartowych, które widoczne
  • Odpowiedz
@pifqo: U mnie saldo się odświeża od razu po wykonaniu transakcji. Odnośnie blokad transakcji kartą też mnie to denerwuje i dlatego nie jest to moje główne konto.
  • Odpowiedz
@mm4tt: Ogólnie saldo się nie odświeżało to na pierwszym kafelku na stronie głównej. Klikając w nie jest poprawne ale idą znowu na stronę główną środki są nieaktualne, dopiero po około 8-10 min się aktualizują.
W moim przypadku tak samo, pkobp służy mi obecnie tylko do wybierania kasy z bankomatów i blika gdzie mbank poleciał w kulki.
Ale jak wudać powyżej typ siedzi 13 lat na iko i ma najlepszą apką nie
  • Odpowiedz