Wpis z mikrobloga

@roster1: czesc aplikacji mozesz zainstalowac od xiaomi, z google store albo z apk.

Ale z dialerem i bardziej zintegrowanymi appkami, to bedzie raczej nie mozliwe, albo potrzeba bedzie sporo kombinacji roota itp.
  • Odpowiedz
@roster1: ja perd. jak przesiadłem się z xiaomi na pixela to ulga, w chu* nie ma durnych aplikacji xiaomi, nie ma reklam, oczyszczaczy sraczy, tapety dnia i cały ten śmietnik. Teraz mam moto i prawie jak pixel - tylko aparat gorszy....
  • Odpowiedz
@CeasingDig40K: ty gościu, nie napisałeś tego, więc się nie sraj, moja szklana kula dzisiaj ma wolne. Jest to zwykła aplikacja, więc nie mogła tak sobie wyparować, to raz, po drugie nawet gdyby jakimś cudem tak się stało, to wystarczyło pobrać apk z apkmirror i zainstalować ponownie, ewentualnie hard reset. Więc nie, nie musiałeś rootowac telefonu. Zostaje jeszcze ABD, ale ty wiesz lepiej.
  • Odpowiedz
czysty android to miodek

zrób se detoks od gównomi i miesiąc poużywaj tak jak masz.


@ReeceWithouterpoon:
@cacum3:

Z pewnością brak galerii w telefonie aby przeglądać zdjęcia można zaliczyć do gównoapek. tym motorola to rozwaliła. jak może galerii nie być, jeszcze może niech kalendarz albo kalkulator skasują.
Jesteś skazany na zdjęcia google, albo zewnętrzne aplikacje które są słabe

Oni to przesadzili w drugą stronę. jedni nawalają bloatwearu i gównoapki inni nawet
  • Odpowiedz
@cacum3: Ojciec ma galerie płatną, bo grosze jakieś kosztowało w promocji dożywotnio. ale to i tak nie umywa się od fabrycznych galerii jakie z reguły spotyka się w telefonach.

Ja to korzystam z samsunga i jestem zadowolony, bo telefon mnie niczym nie #!$%@? oraz działa jak powinien. (może poza czytnikiem lini w ekranie)
Czego nie mogę powiedzieć np o xiaomi.
  • Odpowiedz