Wpis z mikrobloga

Nie mam tych danych dla Polski, a fajnie by było porównać. Jeśli jakiś mirek z dobrym serduszkiem je ma to prośba o podzielenie się. Ale tak ogólnie to na światowym rynku nieruchomości ciągle beznadziejna sytuacja. Popatrzcie na prawą część tabeli, co by się musiało stać, żeby sytuacja wróciła do historycznej normy. Podziwiam ludzi, którzy widząc takie coś są w stanie opowiadać o tym, że rynek jest zdrowy i ma paliwo do ciągłego stabilnego wzrostu w okolicy 10% RdR. (I tak wiem, dane zagregowane, inna sytuacja na wsi na Podlasiu czy innym Mississippi a inna w Top 5, wzrost wynagrodzeń bla bla bla, po prostu nie pojmuje typów pokroju Orzechowski, który potrafi wyjść i bez mrugnięcia okiem opowiadać o kosmicznych wzrostach).

#nieruchomosci
kdgc - Nie mam tych danych dla Polski, a fajnie by było porównać. Jeśli jakiś mirek z...

źródło: s (4)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@kdgc:

no troche sie "napompowalo" nie? :)

W dlugiej perspektywie wszystko dazy do rownowagi, a w krotkiej - no jak widac na zalaczonym obrazku. Dlatego wazne jest uswiadamianie ludzi, ze sytuacja nie jest normlana, a debile co mowia ze jest - a w sumie to taki trend - powinni byc zamykani w pierdlu za wporwadzanie w blad i sabotowanie kraju.

Ja caly czas mowie: jak sie komus wydaje, ze 10% r/r
  • Odpowiedz