Wpis z mikrobloga

@Tang0 A gdzie napisałem, że to coś dziwnego?

20k brutto na UOP to nie jest nic nadzwyczajnego, ale 20k netto w maju, to już zupełnie inny temat, nadal osiągalne, ale znalezienie takiej pracy na stanowisku seniorskim to już wyczyn. Nie wiem kto teraz tyle oferuje, trudno by mi było wymienić jakąś firmę.
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: nie napisał nic o brutto. A co do drugiej części tego co napisałeś to brakuje komentarza.
@cordianss tak jak wspomniałem, jeśli firma ma wdrożone podwyższone KUP za pracę kreatywną to te 20k netto jest osiągalne praktycznie cały rok przy ok. 27k brutto

Wyliczenia do screenshota: 27500, kup na 75%
Tang0 - @nad__czlowiek: nie napisał nic o brutto. A co do drugiej części tego co napi...

źródło: kup

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fattek: ale jak przyjdzie urzędnik to firma nie ryzykuje wiesz o tym? Jak będize kontrola to mogą ci cofnąć i będziesz musiał zapłacić zaległe podatki.

A KUP kontrolują częściej niż fejkowe B2B xD

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Informatycy-znowu-na-celowniku-skarbowki-Tym-razem-chodzi-o-inne-koszty-8618301.html

Fiskus sprawdzi, czy informatycy zatrudnieni w ramach umowy o pracę poprawnie stosują 50-proc. koszty autorskie. Pracownicy korzystający z tego rozwiązania płacą niższy podatek dochodowy.
  • Odpowiedz