Wpis z mikrobloga

@moll koniecznie w zimie albo zdejmijcie folię, albo systematycznie zrzucajcie śnieg bo mogą się ułamać rurki pod ciężarem, jak u mnie :c
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@BialyRosjanin: TO #!$%@? xD
szklarnia w planach, ale w tym roku nie dam rady, a po zeszłorocznej zarazie potrzebuję czegoś na już. Plan jest taki, że to ma wytrzymać 2-3 lata, potem szklarnia
  • Odpowiedz
@moll: zdrówka. Swoją drogą, wyślij mi tak z kilo pomidorów jak urosną. Nie ma nic lepszego niż pajda chleba z masłem i plastrami swojskiego pomidora, oprószone solą i pieprzem ()
  • Odpowiedz
@moll: Teraz już trochę za późno, ale na te rurki najlepiej założyć otulinę kauczukową (te piankowe wężyki co sie zakłada na rury), bo te folie mają tendencję to przecierania się/pękania od wysokiej temperatury i wiatru :)
  • Odpowiedz
@moll mam takie same niby spoko tylko pamiętajcie żeby przed zimą go złożyć i schować bo rurki łatwo się łamią i rdzewieją. Też mi się wydawało że są dość solidne ale śnieg zweryfikował
  • Odpowiedz
@SandalzJezusa co Ty gadasz. Mam taki tunel 4 lata i na żadna zimę go nie składam. Jak go postawilem4 lata temu tak stoi do dzis. Jedyny problem to taki ze okienka sie powyrywaly i jest problem żeby je zamknac, ale jak trzeba zamknac to zaklejam taśma xd
  • Odpowiedz
@TopowyJanusz co Ty gadasz? Pierwszy postawiłem dwa lata temu i mi śnieg połamał większość rurek i część zardzewiała. W poprzednim roku ten naprawiłem i kupiłem jeszcze drugi i mi rurki po rdzewiały xd Brat kupił w poprzednim roku trochę większy ale złożyły tylko folię na zimę no i jemu też rurki połamało.
  • Odpowiedz