Wpis z mikrobloga

  • 381
@enforcer: I kulturalnie, i merytorycznie.


Chichot losu, ale zaraz Lewica zacznie merytoryczniej sprzeciwiać się polityce Izraela niż opozycja kofede-pisu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@enforcer jeśli by trzeba było wybierać Żukowska albo Kotula, to Żukowska.

Żukowska po prostu często gada głupoty, ale nie ma złych zamiarów. Czasem nawet jej się trafi i powie coś mądrego. Kotula jest niebezpieczna, gdyby tylko mogła, robiłaby straszne rzeczy.
  • Odpowiedz
@xfin dokładnie to, co w spoilerze zawarłeś, przyszło mi pierwsze na myśl. Albo ktoś to za nią pisał, albo jakieś tam mikroświatło w tunelu jest, albo zabieg przed wyborami i ukłon w stronę części elektoratu który za nimi niby jest ale ten wątek jest dla nich jednoznaczenie dla Izr negatywny. Zgłupiałem po orzeczytaniu merytorycznego wpisu przedstawicielki partii ktorą gardzę, z którym jednak sam się calkowicie zgadzam.
  • Odpowiedz
@enforcer: Przecież to głównie lewica sprzeciwia się polityce Izraela (antysyjonizm i antysemityzm to 2 różne sprawy, które nie muszą iść w parze), gdzie populistyczna prawica ich najmocniej wspiera. To w Polsce to tak dziwnie wygląda, bo nasza prawica ma w dna antysemitym, a to kiepsko idzie w parze z popieraniem Izraela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
opozycja kofede-pisu


@xfin: i cyk plusik zabrany, do czarnej dodany, prawie się dałem nabrać na trolla ( ͡º ͜ʖ͡º)

oczywiście plusiki wpadły, a kłamstwo po cichu kolejny raz przepchnięte pod stołem, żałosne
  • Odpowiedz