Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara #ksiazka #dziecinstwo #zalesie #allegro

Jakie to Allegro jest przekombinowane, jakies kupony, jakies monety - na uj to komu potrzebne.
Ale internet i sklep elektroniczny fajny, piekna ideja.

Jeszcze kupie sobie potem ksiazke "Obcy - spotkania z nieznanym", ale na razie chce przeczytac te pierwsza, co dzisiaj wspomnialem.
Potem Obcy.

Lubilem tez czytac rozne encyklopedie jako dziecko, ale tutaj raczej dam sobie spokoj.

Chcialem tez kupic rozne repliki ASG, zeby sobie po lesie postrzelac srutem (bo jak na kulki z farba, to nie chce, lipa).
Koniecznie musza byc metalowe, ew. wykonczenia w drewnie czy plastiku tak, jak prawdziwa bron - musi byc 1:1

Poszukam cos na allegro - ale nie wiem, czy wiatrowki sa legalne przez internet, moze trzeba kupic w sklepie i pokazac dowod osobisty.

Chcialbym jakis dobry karabin automatyczny (bron reczna moze byc: manualna - kazdy strzal wymaga akcji przeladowania, polautomatyczna - kazdy strzal wymaga akcji na spuscie, automatyczna - trzymasz spust i mechanizm chodzi).
Replike ASG chce kupic i srut oraz zbiorniki z gazem (chyba zawsze jest CO2) - mysle o jakims Heckler und Koch, moze Fabrique Nationale de Herstal, cos rosyjskiego moze, moze jakis Negev, a moze jakas metalowa replika strzelby automatycznej?

Wiem, wiem, ASG dla pedalow, ale jak ktos ma wiatrowke na sprezyne i wajche, to juz wtedy cacy?
Nie uwazam tak.

Poza tym dzisiaj rano sie onanizowalem do takiej pieknej blondynki z kalsy licealnej, wiec nie zrownujmy ASG = pedalstwo.

Z Bogiem!
Sebastian
  • Odpowiedz