Wpis z mikrobloga

OLA SENIORES #!$%@? chyba bede dużo głupot pisał na tym tagu... tagach. mianowicie stałem sie posiadaczem niesamowitego automobilu w postaci #skoda fabia classic/active 1gen sedan 1.4l 2007 z super małym przebiegiem 88 tys KM !
ale anyways mam pytanie do skodziadzy wsumie #vag owcow, popelniłem głupi bład i czytałem instrukcje obslugi pojazdy i mi sie z kazda strona coraz bardziej przykro robiło ile to opcji NIE MAM.
w fabiach były takie zegary ktore mialy normalne menu na srodku lcd wyswietlacz itd, i np jak bym chciał taki to jak to wyglada? musiał bym mieć też jakis specjalny kontroler tego?
#motoryzacja #samochody #mechanikasamochodowa

jaki opcje da sie w miare bezboleśnie przeniesc ? moja ma tylko czujniki parkowania i abs i klime ale poza tym to bieda, poluje na szuflady pod fotele itd

jakie mody polecacie?
opiateterrorist - OLA SENIORES #!$%@? chyba bede dużo głupot pisał na tym tagu... tag...

źródło: Skoda_Fabia_Sedan_1.4_16V_%28I%2C_Facelift%29_%E2%80%93_Frontansicht%2C_15._Juni_2011%2C_W%C3%BClfrath

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@z0z0l: w tym 1.4 16v 80 KM ? :D chyba nie warto w tym grzebać 130 kucy to nadal #!$%@? a z taka zawiecha to moze lepiej nie xd. myslałem bardziej o modach takich w kwesti konfortu i gadzetow. np podgrzewane fotele, jak by mieć dawce to czy taka robota wogule ma jakikolwiek sens? czy trzeba by pol auta #!$%@?
  • Odpowiedz
@opiateterrorist: podgrzewane fotele to dobra sprawa. Ja u siebie miałem fabryczne, wiec tego nie dokładałem, ale w innym samochodzie to z było plug and play plus przyciski.
No i oczywiście tempomat. to aby manetka i chyba w kompie trzeba by aktywować. U mnie też już był fabrycznie

O liczniku to zapomnij. bardzo skomplikowane i duża rzeźba.

Chciałbym powiedzieć ,że udało mi się sparować licznik z sterownikiem silnika metodą niżej opisaną wykorzystując
  • Odpowiedz
w fabiach były takie zegary ktore mialy normalne menu na srodku lcd wyswietlacz itd, i np jak bym chciał taki to jak to wyglada? musiał bym mieć też jakis specjalny kontroler tego?


@opiateterrorist: Ja też kiedyś bawiłem się w doposażanie aż w końcu mi się znudziło i ostatnio sobie tylko tempomat dołożyłem bo wygodnie się jeździe przez wioski gdzie tylko zabudowany cały czas.

O liczniku to zapomnij. bardzo skomplikowane i duża
  • Odpowiedz