Wpis z mikrobloga

"Demolition" z 2015r. czyli o tym jak "martwy" może być człowiek sukcesu.

Apatia, brak zainteresowania, życiowa obojętność, często czuje się podobnie, nie chce mi się wykłócać, nierzadko nawet rozmawiać z rodziną.
Już po paru pierwszych minutach zauważyłem, że łączy mnie z głównym bohaterem sposób w który podchodził do życia. Mimo, że nie odczuwał uczuć wciąż w nim były. To może być wniosek płynący z filmu dla każdego, warto pielęgnować swoje uczucia.

Dopiero ciężkie przeżycie w życiu pozwoliło mu zburzyć emocjonalny mur który główny bohater wybudował wokół życia które prowadził. Dzięki temu zdał sobie sprawę z swoich uczuć, oraz tego, że już dawno potrzebował jakiegoś sposobu na odreagowanie życia, może to sugerować, że każdy potrzebuje jakiegoś sposobu na doznanie katharsis.

Ciekawym dla mnie jest fakt, że jeżeli ktoś spełnia pewne normy, ma prace, ma kogoś, zajmuje się czymś to większość ludzi stwierdzi, że ta osoba wiedzie dobre życie, a z nim samym jest w porządku.

Jeśli czujesz się zamurowany emocjonalnie polecam ten film, chociaż na chwile jest szansa, że poczujesz więź i odnalezienie się w sytuacji.

#przegryw #film #kino #filmnawieczor #filmy #filmnadzis #technologia #sztukafilmowa #pracbaza #logikarozowychpaskow #samotnosc #psychologia #logikaniebieskichpaskow #apatia
Bubakowski - "Demolition" z 2015r. czyli o tym jak "martwy" może być człowiek sukcesu...

źródło: obraz_2024-05-13_185044561

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@Bubakowski: Też lubię ten film. Mimo, że recenzje ma średnie, to ja lubię do niego wracać, pewnie dlatego, że podobnie jak główny bohater przez większość mojego dorosłego życia czuję pustkę i zobojętnienie do spraw teoretycznie ważnych.
  • Odpowiedz