Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy macie wsrod znajomych albo w rodzinie taka parę gdzie zona/dziewczyna/narzeczona zarabia wiecej od faceta, ale tak znaczaco a nie o 100 zlotych wiecej?
Ja znam tylko jedna taka pare ale dziewczyna pochodzi z rodziny ktora posiada pare dworkow na wynajem pod sale weselne a jej maz jest adwokatem. Wiec razem prowadza ten biznes sal weselnych.
A tak to nie znam ani jednej sytuacji gdzie chlopak zarabia gorzej.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja mieszkam w uk ale wiekszosc polek menadzerek ktore poznalem mialy i maja chlopa ktory mniej zarabia i to czesto dwukrotnie ale moze to nie jest dobre odniesienie bo nie mieszkaja w polsce i kazda ponad 30 lat. Chociaz w uk to coraz czestszy widok jak kobieta jest na wyzszym stanowisku i nie ma juz 20 lat.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak, zmiennie, bo jak zmieniają pracę, to sytuacja się odwraca, ale w większości proporcja jest w tym kierunku, o którym piszesz. Żadne nie zarabia mało. Kochają się bardzo, dogadują na codzień, korzystają z życiowych przyjemności.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: tak, ale w tym przypadku różnica zarobków to skutek, a nie powód zachwianej relacji. w tym związku to jego żona nosi spodnie, a córka która im rośnie nie ma do niego szacunku i będzie kolejną laską z "daddy issues".
  • Odpowiedz
A tak to nie znam ani jednej sytuacji gdzie chlopak zarabia gorzej.


@mirko_anonim: no to poznałeś. U mnie tak jest. I nie jest to rząd 1000 czy 2000 zł. więcej, a raczej 3-4 razy więcej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zdarzają się takie związki ale często jednak się rozpadają z dwóch powodów:
- facet myśli że jedyny jego atut to zarobki i czuje się niepewny, upokorzony lub zagrożony że dziewczyna go zostawi, więc facet odwala akcje jakby chciał zdominować dziewczynę np. poprzez to by mu urodziła dziecko i siedziała w domu bez zarobków, albo robi się agresywny w zachowaniu, musi mieć zawsze rację nawet jeśli nie ma.

- dziewczyna jest porąbana,
  • Odpowiedz