Wpis z mikrobloga

Co to za gówno #dhl #kurier . Przesyłkę przekierowałem do ichniejszego paczkomatu, otwieram sobie wczoraj elegancko, a tu pusto. Kliknąłem zgłoś problem, kazało mi zamknąć szafkę. Zamknąłem i "Dziękujemy za odbiór paczki" xD. Na stronie próbuję zgłosić reklamację, to pisze, że jest w transporcie, a jak kliknę sprawdź to pisze, że odebrano. Na infolinii mija mi właśnie 5 minuta połączenia ( oczekiwania dopiero 2 ) bo trzeba się przeklikać przez wszystkie gównomenu. Jo dupia.
  • 4
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@c43amg zawsze miałem fart, że było bezproblemowo. Jak paczka się nie mieściła w paczkomacie to przekierowywali do punktu pickup w sklepie niedaleko. A teraz już 15 minuta połączenia i nikt nie odpowiada
  • Odpowiedz
@plasq: z dpd w zeszłym tygodniu pięć dni mi paczkę dostarczali (meili ją na magazynie), a że była #!$%@? to inna bajka. Wisiałem u tych jełopów 20 minut na linii zanim ktoś odebrał. Uprzednio łączyłem się dwa razy i dwa raz mnie #!$%@?ło. Także, życzę cierpliwości i szczęścia.
  • Odpowiedz
@plasq: dlatego właśnie nie ma opcji abym odebrał cokolwiek z ich automatu: jak coś pójdzie nie tak to pies pogrzebany, dodzwonić się nie idzie a na maile nie odpisują
  • Odpowiedz