Wpis z mikrobloga

#famemma rozwala mnie ten props w stronę Grzyboriego tutaj xd jeszcze rozumiem jakby przy f2f obaj do siebie skoczyli i tybori by mu tak #!$%@?, ale tu chlop na pełnej wbiega w nieświadomego typa który siedzi na krzesle i komentarze ŁOOO Tybori szacun ale go skasował:o
  • 17
  • Odpowiedz
@Bielawski: Jaki k#w@ props michałku, przecież Grzyboriego cisną tutaj jak szmatę już nawet nie pisząc o tym, że dwóch debili się spotkało i obaj są zaskoczeni jeden tym, że nie można bić innych ludzi losowo a drugi, że jak kogoś wyzywasz to możesz w łeb dostać.
  • Odpowiedz
  • 4
@Cztero0404 przejrzyj ten tag i się zreflektuj xd ludzi już tak poodklejało że robią ankiety czy tybori to indygo bo komuś z partyzanta zayebal

I co do drugiej części wypowiedzi to nie skomentuję, mamy 21 galę i użytkownik wykopu odkrywa że friki głównie bazują na wyzwiskach, taka forma rozrywki, ale to nie znaczy żeby komuś takie akcje odstawiać skoro chciał mu dać w łeb to trzeba było go na parkingu złapać czy
  • Odpowiedz
friki głównie bazują na wyzwiskach


@Bielawski: k#w@ mać gościu tak, freaki bazują na wyzywaniu się to jedno, ale ci ludzie myślą w internecie teraz, że mogą wyzywać wszystko i wszystkich od najgorszych będąc totalnie bezkarnymi a poźniej wielkie wow bo Wampir dostaje listwę od Kwiecińskiego albo Kasjo w łeb.
  • Odpowiedz
  • 2
@Cztero0404 Wow, odkryłeś jak działa świat internetu od początku jego powstania, no tak właśnie jest i będzie, że ludzie będą wyzywać innych póki czują się nietykalni i duża cegiełkę do tego przyłożyło m.in właśnie fame mma, ale gdyby nie wyzwiska i gownoburze od początku istnienia tej federacji to nie pisalibyśmy na tym tagu, bo byłby martwy od 2 lat - taka idea frikfajtow i każdy kto ma dodatnie IQ zdaje sobie z
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404 XD dwa wykopki piszą mi o jakiejś własnej bańce na tagu famemma, co najmniej jakbym dyskutował o jakiejś fizyce kwantowej, wez wydupcaj jeden z drugim i mi dupy nie zawracajcie swoimi gimnazjalnymi zasadami o "konsekwencjach swoich czynow" jakbyście odkrywali jak funkcjonuje świat
  • Odpowiedz
@Bielawski bo większość ludzi tutaj to dzbany sprzed monitora, z miejsca trans powinien mieć sprawę w sądzie za to #!$%@? po głowie mikrofonem. Tyburski jest chory psychicznie i niestabilny emocjonalnie.
  • Odpowiedz