Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko133
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mic_rys

mic_rys

Dołączył 12 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1578
  • Znaleziska 259
  • Mikroblog 1319
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
mic_rys
mic_rys 21 godz. i 1 min temu
  • 0
2 miejsca MAX (HBO), najwyższa jakość, na min rok
#rodzinkamax #max #hbomax #rodzinkahbomax #rodzinka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

duzy_gracz
duzy_gracz
10.06.2026, 06:23:51
  • 124
Fajnie że są dymy, ale zamiast podpalać domy ubogacaczy, to irlandczycy powinni podpalać domy lewaków, którzy ich naściągali Ale ogólnie dymy na plus.

#belfast #uk
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 10.06.2026, 07:04:10 via iOS
  • 75
@duzy_gracz: trzymam kciuki za Belfast, oby tam się zaczęło i poszło dalej
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 04.06.2026, 19:27:12
  • 0
mam na wymianę/sprzedaź kamienie:
- 27euro za rachunek telefoniczny
- 21euro za rachunek internetowy
#zen
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys
Autor
04.06.2026, 20:42:10 via Wykop
  • 0
Dalej dostępne
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 02.06.2026, 17:50:00
  • 0
Potrzebuje porady odnośnie zakupu soundbara, podłączenie do tv, salon ok 27m, przeznaczenie mieszane telewizja, muzyka, konsola. Telewizor Samsung frame. Biorę pod uwagę jedynie jasne opcje, cena do ok 1700, w oko wpadły mi:
- Sonos bean gen 2
- Sharp HT-SBW53121 3.1.2 (lub 5 głośników)
- SAMSUNG HW-S801D
Z góry dzięki za porady
#soundbar #kinodomowe #rtv #elektronika #audio #glosniki #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys
Autor
02.06.2026, 19:40:53 via iOS
  • 1
@Normalny_czyli_dla_wi3lu_inny: pepperek to może pierwsze źródło :)
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
02.06.2026, 07:22:44
  • 973
Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiście oczekiwania wobec tego zdegenerowanego człowieka miałem zerowe i to że będzie wyjątkowym szkodnikiem w wewnętrznych sprawach kraju było niemal pewne, ale w kwestiach bezpieczeństwa zewnętrznego jednak wydawało się że przynajmniej nie będzie przeszkadzał.

A jednak...

- Najpierw w imię interesów partyjnych veto dla koniecznych i szybkich zbrojeń kraju wobec zagrożenia ze strony rosji
- Później krytykowanie planów objęcia Polski parasolem nuklearnym ze strony
Jabby - Powiem szczerze że ten rok prezydentury Nawrockiego mnie zaskoczył. Oczywiści...

źródło: GzLkrSvXQAAMmQw

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 02.06.2026, 13:00:30 via iOS
  • 2
@Jabby: uważasz że RT byłby lepszym prezydentem?
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 02.06.2026, 15:38:15 via iOS
  • 2
@Paayor: w platformie mnóstwo wybieralnych, można było dać szczerbę, szłapkę, wcisło, którzy pięknie by podpisywali wszystkie ustawy rządowe i wtedy by było na prawdę pięknie
  • Odpowiedz

441

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Rząd zauważył, to już nie 1997 rok. Grzywny wzrosną ze 100zł do 1000zł (+900%)

Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje rewolucję w Kodeksie Karnym. Obecne stawki grzywien pamiętają 1997 rok, kiedy pensja minimalna wynosiła 406 zł. Projekt zakłada podniesienie minimalnych i maksymalnych stawek dziennych o 900%. Minimalna grzywna wzrośnie ze 100 zł do 1000 zł, a maksymalna z 1,08 m

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 01.06.2026, 05:50:43
  • 166
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wykop
mic_rys
mic_rys 01.06.2026, 10:38:21 via iOS
  • 0
@jfrost: głosisz ruską propagandę agencie

1081

Spółka skarbu państwa PZU SPONSORUJE "NOWĄ HISTORIĘ": NIEMCY NIEWINNI.

Fundacja PZU, należąca do SSP, sfinansowała kuriozalny podcast z udziałem Michała Bilewicza i Grzegorza Rossolińskiego-Liebe, autora książki "Polscy burmistrzowie i Holocaust". Obaj panowie powtarzają w nim fałszujące historię tezy, jakoby polska administracja samorządowa była odpowiedzialna za holo

ubijakitopiel
z
youtube.com
dodany: 31.05.2026, 16:10:28
  • 128
  • #
    niemcy
  • #
    pzu
  • #
    historia
  • #
    iiwojnaswiatowa
mic_rys
mic_rys 01.06.2026, 06:27:15 via iOS
  • 26
mic_rys

źródło: IMG_4088

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
28.05.2026, 05:41:00
  • 3
Myślałem, że Tusk jest mądrzejszy i będzie udawał, że ustawa o wspieraniu artystów to wymysł minister Cieńkowskiej. Tymczasem zaczął mówić farmazony, że wielu artystów klepie biedę i im się nie powodzi. A najlepszy był tekst, że nawet zdolni często klepali biedę zanim się na nich poznano. I biedacy muszą rezygnować z powołania albo macierzyństwa, bo wolą być artystami niż iść do szarej roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 28.05.2026, 06:37:39 via iOS
  • 1
@Pomorski_Wilk: co myślałeś?:)
  • Odpowiedz

620

Dług Polski przebił bolesną barierę.

Dług Polski przebił bolesną barierę.

Zadłużenie Skarbu Państwa na koniec kwietnia 2026 r. wzrosło o 38,1 mld zł (+1,9 proc.) mdm i wyniosło ok. 2.088,8 mld zł - podał resort finansów w szacunkowych danych.

cogitos
z
bankier.pl
dodany: 23.05.2026, 08:01:18
  • 194
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
mic_rys
mic_rys 23.05.2026, 11:42:37 via iOS
  • 13
Ważne, że PiS nie rządzi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mic_rys
mic_rys 21.05.2026, 22:27:31
  • 2
UberP jest na filmanie. Weronika wygląda nie za dobrze, chyba nie unosi życia.
#hotelparadise
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szuwarek
szuwarek
21.05.2026, 22:37:09 via Wykop
  • 1
@mic_rys: nooo, skwaszona strasznie cały czas jakby była na wszystkich obrażona
  • Odpowiedz
kipman1
kipman1
21.05.2026, 22:39:35 via Wykop
  • 18
@mic_rys: wg mnie dobrze wygląda, ale chyba jest już na etapie odcinania się od hotelu
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
21.05.2026, 16:22:21
  • 118
#kanalzero #polityka #stanowski #heheszki
CipakKrulRzycia - #kanalzero #polityka #stanowski #heheszki

źródło: hahaha

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 21.05.2026, 16:34:28 via iOS
  • 9
@CipakKrulRzycia: Ale mu odpowiedział
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 21.05.2026, 19:10:45 via iOS
  • 1
@siepan: dokładnie, to pewne jak to że ziemia jest płaska
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 09.05.2026, 08:56:04
  • 2
Mam wrażenie, ze dyktator przegra nawet z karasiem, już wczoraj zaczynał narrację o nieprzykładaniu się do treningów
#famemma #primemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys
Autor
09.05.2026, 09:14:56 via iOS
  • 0
@gregory-coolick: jak przegra to z kim później?
  • Odpowiedz
rzezol
rzezol
20.04.2026, 17:21:24
  • 0
Przechodzę na B2B i zastanawiam się nad wyborem jakiejś księgowości online. Czy Mireczki polecają jakąś konkretną firmę zajmującą się księgowością JDG za rozsądne pieniądze? Ile mniej więcej miesięcznie płacicie za taką przyjemność?

#jdg #b2b #praca #pracbaza #pracait
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 04.05.2026, 21:22:39 via Wykop
  • 0
@rzezol: ja mam kilka lat ifirmę, 149zł/msc z przypisaną księgową, jak chcesz to mogę podesłać Ci kod polecający to coś tam obaj dostaniemy
  • Odpowiedz

598

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Zapaść w ochronie zdrowia. Statystyki pokazują skalę systemowego dramatu

Polski system ochrony zdrowia nie złapał zadyszki - on zaczyna się załamywać. Kolejki pacjentów, czas oczekiwania na diagnostykę i leczenie są coraz dłuższe. Na niektóre świadczenia czeka dziś nawet dziesięciokrotnie więcej pacjentów niż trzy lata temu.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 30.04.2026, 15:26:42
  • 136
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
mic_rys
mic_rys 01.05.2026, 08:40:38 via iOS
  • -4
A może jednak ludzi jest za dużo? I nie potrzebujemy uzupełniania narodami innymi niż Polacy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kempes
Kempes
23.04.2026, 07:23:13
  • 748
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #polska

Gołymi pięściami na ustawce w lesie, tak nas będzie bronić XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #polska 

Gołymi pięściami na ...

źródło: 1000077120

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 15:45:48 via iOS
  • 0
@Kempes: weź daj jeszcze kilka D bo pomyślę, że nie żartujesz
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 19:08:46 via iOS
  • 1
@sidhellfire: tak tak bo środowisko premiera jest takie poważne i wybitne
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 19:26:48 via iOS
  • 1
@sidhellfire: a dlaczego uważasz, że bieganie, czy kopanie piłki jest bardziej inteligenckie i prostackie niż machanie sztangą, czy boks?
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 20:49:02 via iOS
  • 0
@sidhellfire: a co udaje Nawrocki?
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 20:54:14 via iOS
  • 0
@sidhellfire: eh, tylko tyle mogę na to odpowiedzieć. Ale walcz dalej i trzymajcie się tam mocno.
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 20:59:59 via iOS
  • 0
@sidhellfire: skąd u ciebie tyle agresji?
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 21:24:50 via iOS
  • 0
@sidhellfire: Zadaj mi, proszę, jeszcze raz pytanie, na które uciekłem od odpowiedzi
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 21:41:42 via iOS
  • 0
@sidhellfire: a dlaczego sądzisz że leczy jakieś kompleksy? Myślę, że masz dużo więcej kompleksów niż on. Po prostu zagranie PRowe.

Uważasz, że jakby spotkał się z Małyszem i zjechał z nim na nartach to świadczyłoby o kompleksach? Też by był taki koniec świata i byś popuszczał w spodnie?
Nie rozumiem też dlaczego obrażasz Grosika, uważasz się za lepszego?
Zdjęcie niepowiazane
mic_rys - @sidhellfire: a dlaczego sądzisz że leczy jakieś kompleksy? Myślę, że masz ...

źródło: IMG_3446

Pobierz
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 21:57:23 via iOS
  • 0
@sidhellfire: trzymaj się tam ciepło i powodzenia w twojej walce.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
23.04.2026, 19:28:09
  • 117
Tylko takie argumenty mogą trafić do prawak0idów xD
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Kieranz - Tylko takie argumenty mogą trafić do prawak0idów xD
#polityka #bekazprawako...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 23.04.2026, 20:41:56 via iOS
  • 0
@Tomek3322: tak mniej więcej wygląda większość wpisów na tym tagu
  • Odpowiedz
Rozmemlany
Rozmemlany
18.04.2026, 15:52:10
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 18.04.2026, 18:07:34 via iOS
  • 0
@Rozmemlany: geje się orientują wtedy jak dostają wpie&@@l od muslimów za to, że są gejami
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 20.04.2026, 05:55:15 via iOS
  • 0
@Rozmemlany: i brawo, to są rozsądni ludzie
  • Odpowiedz
fejka
fejka
11.04.2026, 11:50:06
  • 644
Pytanie do zakutych łbów z PiSu. Jak wam się to spina że popieracie typa, który przyjaźni się z mordercą Lecha Kaczyńskiego?

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #polityka
fejka - Pytanie do zakutych łbów z PiSu. Jak wam się to spina że popieracie typa, któ...

źródło: 1000071666

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mic_rys
mic_rys 11.04.2026, 21:53:40 via iOS
  • 0
@fejka: chodzi o Donald Tuska, czy Radosława Sikorskiego?
  • Odpowiedz
mic_rys
mic_rys 12.04.2026, 07:01:24 via iOS
  • 0
@fejka: szczerbojońskopolacka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 26.11.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking