Wpis z mikrobloga

Cześć. Czy jakiś spec od Allegro/Allegro Ads zna sposób jak można ustawić tylko i wyłącznie swoje oferty ze swojego profilu jako proponowane na swojej aukcji zamiast aukcji innych osób/innych produktów od tego producenta? Chodzi mi o to, aby jak na widocznym screenie "Inne przedmioty sprzedającego" pokazywały się na całej mojej aukcji. Kiedyś jakiś koleś napisał do mnie na maila, że potrafi coś takiego ustawić za pomocą Adsów, ale niestety zgubiłem maila. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#allegro #ecommerce #allegroads #marketing #baselinker #promowanie #handel
pomopomocc - Cześć. Czy jakiś spec od Allegro/Allegro Ads zna sposób jak można ustawi...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@pomopomocc: Wydaje mi sie, ze tego nie da sie zmienic. To jest reklama z Allegro Ads. Twoje oferty jezeli z tego korzystasz tez sa wyswietlane u innych osob w ten sposob. Moze by sie dalo to zmienic gdybys podpial inny produkt katalogowy lub utworzyl calkiem nowy.
  • Odpowiedz
@pomopomocc: Malo mam z tym doswiadczenia, kiedys tego uzywalem. Przy wybieraniu kampani wybierz wszystkie miejsca emisji, z tym, ze za kazde klikniecie bedziesz placil, wiec zastanow sie czy chcesz np. w serwisach partnerskich tez sie reklamowac. Musisz tez ustawic budzet rozliczany na jeden dzien, takze jezeli chcesz np. ustawic 10 zl to bedzie to pewnie kilkanascie potencjalnych klikniec. Ustawiasz tez CPC, czyli koszt jednego klikniecia - czym wyzsza stawka tym Twoje
  • Odpowiedz