Wpis z mikrobloga

@bbul44: to już nawet #yanek w swoim upodobaniu do przyjmowania grantów od widzów nie jest tak nachalny i bezczelny jak #zwrotnahajs, a jaki ma bulwers, że na wykopie jest opluwany za żebractwo, twierdzi że jest TFÓRCOM i mu się należy - postanowił, że będzie się procesował z wykopem o swoje dobre imię (bo został obrażony i nazwany odklejeńcem LOL) i uwaga, będzie namawiał też do tego Janka - trafimy za
  • Odpowiedz
@bbul44 dobra, nie wiedziałem że koleś się tak odkleił
a mówił jeszcze na wykopie z miesiąc temu, że się nie #!$%@?
pierwsze pieniądze widać zmieniają człowieka
jakiś wniosek? nie dawać żadnemu człowiekowi pieniędzy, tylko i wyłącznie na zwierzęta
  • Odpowiedz
Raz w miesiącu do lekarza po L4 i tak można żyć.

@bbul44: no raczej nie, na L4 nie możesz prowadzić żadnej działalności zarobkowej a nagrywanie na YouTube to jest działaność zarobkowa.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wykonywanie takiej działalności w trakcie orzeczonej niezdolności do pracy pozbawia prawa do zasiłku za cały jego okres.


ja myślę, że go #!$%@? z roboty i stąd nasilenie żebroliveów
  • Odpowiedz
  • 3
@krzychuu3: Ale ja o tym wiem. Tylko postacie w tym uniwersum mają blade pojęcie o przepisach. Jeden myśli, że ma działkę na własność i może tam mieszkać, a drugi, że działalność youtubowa to będzie miły dodatek do chorobowego.

@gasnica_pyanowa Jeden dziennikarz nazwał prezydenta debilem i wygrał sprawę, a ten odklejeniec chce ścigać wykopków za pisanie, że sra w krzakach xD
  • Odpowiedz
@aloz: tak było. Sam twierdziłem, że moje pierwsze wrażenie o nim było błędne i jednak to swój chłop jest no ale jak widać pierwsze wrażenie nigdy nie się nie myli. Spędził trochę czasu z Jankiem i już każdy komentarz, każda konstruktywna krytyka to hejt, a wykop jak był super i spoko tak teraz to gówno i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@gasnica_pyanowa: o tym samym myslałem ostatnio xD w czasach gdy nie było innych podnóżków odyn wydawał sie bezdomnym troglodytą z t4, okazało sie że to najbardziej czysty, inteligentny i honorowy człowiek w porównaniu z tymi menelami xD co by nie było nigdy o ani złotówke nie żebrał, ani jednej gównianej wspólpracy nie wziął, a mógłby (inb4 ma dużo kasy - nie tacy mają i tez biorą scamowe wspólprace)
  • Odpowiedz