Wpis z mikrobloga

@byczys: polecam zamienić namiot na hamak + daszek, dużo lepszy nocleg w lesie dla ludzi w miarę ogarniętych. Mniej noszenia i łatwiej się zamaskować

ale tak czy inaczej zazdroszczę pleneru :)
@Sienaq: a jak z wygodą? planuję kupić jakiś porządny namiot niedługo więc może wezmę pod uwagę inną opcję. Jak wygląda taki zestaw w boju?:)
@byczys: moja noga ma się lepiej po zabiegu i krótkim pobycie w szpitalu. jeszcze nie jest idealnie, ale widzę, że dam radę w tym roku pojeździć po zadupiach. miałem w planach bieszczady (z lubelszczyzny), ale widzę że będę musiał się oszczędzać. Za to Twój przypadek rzuca mi nowe światło na kwestię przygody z rowerem, jedziesz gdzieś konkretnie, czy właśnie po tą samotność i gwiazdy?
@banannq: lubię jeździć samemu i lubię koczować na dziko. Super klimat i przygoda. Aktualnie staram się zaliczać gminy. Fajna motywacja do dalszych wypadów: zaliczgmine.pl
@byczys: wszystko zależy czy lubisz spać w hamaku czy nie. Jak dla mnie jest dużo wygodniej ponieważ nie ma problemu z rozbijaniem się i spaniem na korzeniach. Znajdujesz 2 drzewa i wiążesz parę sznurków i bardzo dobrą ochronę przed wilgocią. Jedyny problem jest czasami z wiatrem więc jak lubisz komfort to dobrze jest mieć jeszcze płachtę biwakową.

Hamak + płachta to tani i lekki sposób na noclegi

(link do pałatki niemieckiej
Sienaq - @byczys: wszystko zależy czy lubisz spać w hamaku czy nie. Jak dla mnie jest...

źródło: comment_XVXZTM2aXxov41P6zYY23327XWRwiwfW.jpg

Pobierz