Wpis z mikrobloga

To znowu ja!

Tym razem mam dla Was świetną informację! Dzięki działaniom @goromadska jednym ze sponsorów #trojmiejskiewykopparty został oficjalnie Browar Amber ( www.browar-amber.pl/ )! Tym samym dołączył do niemałego grona obecnych sponsorów! Księgowa z Fiskus Biuro Rachunkowe ze Starogardu Gdańskiego ( www.fiskusbr.pl, Link do profilu Facebook ) ponownie zrobi tort. Obiecuję, że będzie jeszcze lepszy niż ostatnio! Oczywiście tak jak na poprzedniej imprezie nie zabraknie naklejek, umożliwiających Wam rozpoznanie się, które zrobi dla Was firma MEGAKOP z Bydgoszczy ( www.megakop.pl ).

Przypominam, że impreza odbędzie się 10 maja 2014 roku w klubokawiarni "Pierwsze Piętro" (www: www.pierwszepietro.pl lub na Facebooku, klikając TUTAJ ), która mieści się Gdańsku na ulicy Rajskiej 6 (budynek NOT). Zaczynamy już o godzinie 18:00!

Bądźcie czujni, ponieważ już niedługo możliwe będą zapisy poprzez stronę wykoevent.pl :-)

Zainteresowanych zachęcamy do obserwowania tagu #trojmiejskiewykopparty! Znajduje się pod nim więcej szczegółów na temat imprezy! :-)

Pozdrawiamy

Organizatorzy ( @goromadska, @nowik, @Wrzoskoowna)

Spamtag: #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #wykopparty #wykop #wykopiwo #wykoppiwo #pierwszepietro #browaramber #amber
nowik - To znowu ja!



Tym razem mam dla Was świetną informację! Dzięki działaniom @...

źródło: comment_dLNuAkwBGWfZUimA0Ic4MlQQYtXo8wNj.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@nowik: @Wrzoskoowna

Czasu do imprezy, od tych najlepszych wieści (które powinny wszystkich zachęcić) jest aż nadto. Wszyscy powinni zdążyć się zorganizować :) więc możemy liczyć chyba na ładną frekwencję.

A to przecież nie koniec tego co planujemy. Mamy wiele asów w rękawie.

Dlatego też wołam wszystkich których pamiętam, a którzy mogli (wedle moich obliczeń) nie dostać powiadomienia.

@dziczku, @Razr - przywieź trochę papryczek

@hunterh

@nt22

@beer_man

@lasic01

@bakteriepodbaterie

@ibeafraidi

@
  • Odpowiedz
@goromadska: dzięki za pamięć! :) z racji tego, iż 10 maja już będę po 4 maturach, a jeszcze będzie parę przede mną - nie dam rady się zjawić, ale za to z miłą chęcią wyślę swoje okazy do Ciebie, żebyś mógł je zaprezentować innym ;) papryczki wystrzeliły do góry niczym z procy, więc miejmy nadzieję, że dojdą do tego czasu. Jeszcze raz dzięki!
  • Odpowiedz