Wpis z mikrobloga

To znowu ja!

Tym razem mam dla Was świetną informację! Dzięki działaniom @goromadska jednym ze sponsorów #trojmiejskiewykopparty został oficjalnie Browar Amber ( www.browar-amber.pl/ )! Tym samym dołączył do niemałego grona obecnych sponsorów! Księgowa z Fiskus Biuro Rachunkowe ze Starogardu Gdańskiego ( www.fiskusbr.pl, Link do profilu Facebook ) ponownie zrobi tort. Obiecuję, że będzie jeszcze lepszy niż ostatnio! Oczywiście tak jak na poprzedniej imprezie nie zabraknie naklejek, umożliwiających Wam rozpoznanie się, które zrobi dla Was firma MEGAKOP z Bydgoszczy ( www.megakop.pl ).

Przypominam, że impreza odbędzie się 10 maja 2014 roku w klubokawiarni "Pierwsze Piętro" (www: www.pierwszepietro.pl lub na Facebooku, klikając TUTAJ ), która mieści się Gdańsku na ulicy Rajskiej 6 (budynek NOT). Zaczynamy już o godzinie 18:00!

Bądźcie czujni, ponieważ już niedługo możliwe będą zapisy poprzez stronę wykoevent.pl :-)

Zainteresowanych zachęcamy do obserwowania tagu #trojmiejskiewykopparty! Znajduje się pod nim więcej szczegółów na temat imprezy! :-)

Pozdrawiamy

Organizatorzy ( @goromadska, @nowik, @Wrzoskoowna)

Spamtag: #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #wykopparty #wykop #wykopiwo #wykoppiwo #pierwszepietro #browaramber #amber
nowik - To znowu ja!



Tym razem mam dla Was świetną informację! Dzięki działaniom @...

źródło: comment_dLNuAkwBGWfZUimA0Ic4MlQQYtXo8wNj.jpg

Pobierz
  • 40