Wpis z mikrobloga

@B0t3k: (#) Pierwszy WP? Nie możesz po bożemu z chmury? Z SIM to kaszanka, ale jeśli poprzedni tel nie był zbyt stary to na WP jest aplikacja Przekaż moje dane i przez Bluetooth możesz przesłać też.
@desygnat: Tylko muszę jeszcze na chwilę wrócić na androida w takim razie :( A do tego mam jakiś problem z karta sim, bo dziś wymieniałem na microsim i nie działa
@desygnat: Miała się aktywować w ciągu 5-10 minut. Poczekam jeszcze, najwyżej wytnę starą :D A co do importowania to teraz zauważyłem, że z przeglądarki moge sobie importować kontakty do googla z pliku
@B0t3k: Jak miałeś kontakty zapisane na telefonie z androidem to one automatycznie się synchronizują z chmurą. Odpalasz telefon z WP, przechodzisz do ustawień kont i tam dodajesz konto Google - kontakty po chwili się pojawią w telefonie.
@B0t3k: mozessz tez w lumii uruchomic aplikacje przekaz moje dane i postepuj zgodnie z instrukcja. Jak masz stary telefon pod reka to bez problemu wszystko ci ta aplikacje z niego wyciagnie i skopiuje na lumie
@Czipsu: Dzięki, ale już mam wszystko ogarnięte. Nie miałem zsynchronizowanych kontaktów z kontem google. Eksportowałem kontakty do pliku na karcie sd, później plik na kompa i importowałem je na konto google. A teraz z gmaila na WP i wszystko śmiga
@B0t3k: Ja wolałem zrobić tak, że kontakty mam podpięte pod konto Live - jak dla mnie jest wtedy większy porządek. Z gmaila korzystam ale nie jakoś strasznie dużo, więc konta google nawet nie podpinałem ;) Może dla Ciebie byłoby tak wygodniej. Ale chyba nie ma żadnej różnicy w działaniu, gdy kontakty są przypisane do konta Live, a gdy do Google.