Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #podroze

Mirki, ostatnio zakupiliśmy busa i ze znajomymi planujemy wybrać się na przełomie sierpnia/września w parotygodniową podróż po europie. Jednak, jako że budżet mocno ograniczony, zastanawiamy się nad tym, jak możemy go trochę wspomóc. xd wiem, że busemprzezświat nie od razu zdobyło wszystkich sponsorów, ale widziałem fanpage różnych innych wypraw, które już na pierwszą wyprawę miało kilka log na busie. :D

i tu moje pytanie, bo podejrzewam, że bezpośredniego wsparcia finansowego nie dostaniemy, ale chyba warto jest pisać do jakichś vifonów, knorrów, barilli czy lubelli, żeby dali nam jakieś zapasy w zamian za nakręcenie filmiku z ich produktami i jeżdżenie z ich reklamą? +myślicie, że do jakich innych firm powinniśmy ew. uderzać? (może jakieś browary? XD) i jak to wg was powinno wyglądać, wysyłamy maile, dzwonimy? ktoś ma doświadczenie z czymś takim?
  • 7
  • Odpowiedz
@santa1337: zastanawiam się, czy będzie im się to opłacać, bo w Polsce ( jak na razie) nie zamierzamy zbyt dużo jeździć. :D chociaż teraz widzę, że mają też jakieś stacje w niemczech, myslisz, ze byliby chętni na reklamę w zamian za jakieś darmowe tankowanie/czy nawet hotdogi? xd
  • Odpowiedz
@DeesQ: dzięki, w sumie myślałem, że na tripa po europie, dla ekipy bez doświadczenia nie ma zbyt wielu wspomagających na takich stronach ( w końcu coraz więcej ludzi z takimi pomysłami), ale widzę po "udanych", że warto zainteresować się taką stroną.

@miciek335: noo, cała t3 + bagażnik na dachu do wyklejenia ;) myślisz, że lepiej pisać, czy od razu dzwonić, żeby nie olali po prostu maila?
  • Odpowiedz
@headbucket: Gościu, co sam stopem pojechał do Iranu napisał ok. 100 maili z czego odpisało chyba 7 firm, w końcu tylko 1 firma zdecydowała się wyłożyć część kasy. Ale jak by to było z busem to nie wiem, wydaje mi się, że lepiej by było zadzwonić i poprosić do telefonu kogoś wyższego stanowiska lub kogoś z marketingu.
  • Odpowiedz
@miciek335: też wydaję mi się że chyba tak będzie najlepiej, ew. jeśli w pobliżu będziemy mieli siedziby jakichś firm o większym rynku, to podjechać i poprosić osobiście o chwilę czasu na rozmowę.
  • Odpowiedz