Wpis z mikrobloga

Tak a propos tego też się pochwalę :> Wczoraj po tą furę 70 km pojechałem, ale było warto :) Typ ledwo sezon poużywał, stan prawie idealny.

Karbonowy widelec i Sora przód/tył - wszystko, czego mi trzeba. Teraz tylko pozostaje eurotrip zorganizować, a w planach jest Chorwacja :P Może ktoś ma doświadczenia jakieś? Zastanawiam się, czy warto z Wiednia zbaczać w kierunku Alp czy prosto do Zagrzebia... do tego najbardziej martwi mnie kwestia powrotu, bo z busem może być ciężko (przez rower).

A oto moja piękna. Dajcie tak ze 3 plusy. #tfwgf

#rower #pedalujzwykopem #rowery #sport
źródło: comment_1rBhh1u7Zok6NWGMVIXgBWHMUrbUuESU.jpg
  • 19
@hofier: ze względów głównie subiektywnych, rażą mnie te 3 przełożenia na korbie, do tego z b-twin mam w sumie kiepskie skojarzenia - już kiedyś miałem jeden ich produkt... Ale triban komponenty ma zaiście prawilne jak na tą cenę.
@BeeLee: myślałem nad właśnie, jak by to zrobić żeby było dobrze i tanio :V Sakiew nie chcę kupować, nie przekonują mnie, a stówę co najmniej trzeba dać. Mam na szczęście jakiś bagażnik, do którego można by przymocować koszyk stalowy (są tanie i raczej nie powinny się rozlecieć) i do niego dopiero wrzucić rzeczy w jakiejś torbie/folii. Na to linkami elastycznymi śpiwór czy co tam jeszcze. Środek ciężkości będzie trochę wyżej, ale