Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś potrzebował zamienniki tonerów do drukarek Epson, to zdaje się, że będę mógł polecić super sprzedawcę z Wrocławia, sprzedającego też na Allegro: kontakt dobry (również pod numerem GG), ceny zajebiste (za 15 tonerów zapłaciłem 41 zł łącznie z szybką przesyłką kurierską – niecała doba od nadania za 8 zł), przesyłka dobrze opakowana, tonery zapakowane próżniowo jak oryginały, posiadają jakieś hologramy, jakość ich wykonania nie odbiega od zamienników np. ActiveJet (10-15 zł/toner).

Dopiero je zainstalowałem w starszej drukarce, dwukrotnie przeczyściłem głowicę (po 2 latach przerwy w używaniu, bo kupiłem nową), przeprowadziłem kalibrację, czarny tekst drukuje bardzo dobrze, ale poważniejsze testy dopiero przede mną, bo to Stylus Photo, a ja mam papier foto Kodak. :) Jak je porobię, to wyniki zamieszczę w komentarzach. Zainteresowani mogą zostawiać "taktyki", to będę wołać.

#epson #drukarkiepson #epsonstylus #tusze #tonery #zamienniki #taniedrukowanie
  • 7
@Migfirefox: Póki co, testuję tylko starszą drukarkę, bo w nowej jest jeszcze odrobina oryginalnych tuszów.

Poniżej skan wydruku strony startowej. Druk na papierze z tych najtańszych za 15 zł/500 kartek. Biorąc jeszcze pod uwagę to, że drukarka ma już 9 lat, była eksploatowana na różnych zamiennikach, a dwa ostatnie lata stała bezczynnie i nijak zabezpieczona ze zużytymi tonerami ActiveJet, to jestem bardzo zadowolony. Jeszcze trochę podrukuję i jak będę miał coś
S.....a - @Migfirefox: Póki co, testuję tylko starszą drukarkę, bo w nowej jest jeszc...

źródło: comment_AJPGzsKa04KGQ6ez3TP2F5hzFeZml4or.jpg

Pobierz
@Migfirefox: Początkowo byłem sceptyczny odnośnie zdjęć, bo na tanim papierze przy pierwszych wydrukach kolory były blade. Ale po kilku kolejnych wydrukach zaczęły się poprawiać. No to ustawiłem wszystkie opcje jakości na maksimum i po 14 minutach pracy drukarki sukces. :)

http://i.imgur.com/TYOzIwD.jpg

Skan nie odda wyglądu wydruku, więc nie skanuję. W sztucznym świetle dobrego zdjęcia też nie zrobię, ale jutro przy dziennym się postaram.

Zdjęcie nienajlepsze do testowania kolorków, ale papier do
S.....a - @Migfirefox: Początkowo byłem sceptyczny odnośnie zdjęć, bo na tanim papier...

źródło: comment_dNMtY6j2KucJB28t7BUXj4DDSAceBfJa.jpg

Pobierz