Wpis z mikrobloga

Tyle wygrać wczoraj na weselu zmasakrowałem lewakow.

Siedziałem jak zwykle nie z młodzieżą tylko z ciotkami i innymi starymi wujami. Po paru głębszych rozmowy zeszły na politykę. Dziadygi od razu zaczęły wrzucać na Tuska, Wałęsę i innych komuchów i wychwalać PIS. TBW na bande czworga więc postanowiłem nie interweniować bo wiedziałem, że i tak nie przekonam ich do idei wolnorynkowej.

Po pewnym czasie do stolika dosiadła się para moich kuzynów coś podobnego do lemingów z 11 letnią córką. Zaczęli się wychwalać jak oni to się zaangażowali w politykę i wspierają SLD bo SLD jest jedyną sensowną alternatywą dla Prawicy [spoiler]w sensie, że niby PIS to prawica[/spoiler] tutaj nie wytrzymałem i wypaliłem:

PIS to nie jest prawica. Pod względem gospodarczym są bardziej socjalistyczni od SLD

tutaj wtrąca się moja mama:

hurr bo wiecie Seba wspiera tego Korwina-Mitke, głosuje na niego nawet wpłaca mu piniądze na kampanie

na to kuzyn:

o kapitalista hehe, brak podatków i ludzie umierający na ulicach. Każdy sobie rzepkę skrobię

Janusze zaczęli mu przytakiwać i śmiechać pod nosem

w XIX wiecznych Stanach Zjednoczonych nikt nie umierał na ulicy

szybko wtrąciłem przypominając sobie słowa JKM

do tego nie jestem przeciwnikiem pomocy między ludzkiej. Jestem przeciwnikiem państwowej pomocy pod przymusem. Zabieranie pieniędzy siłą i dawanie innym nie jest pomocą tylko złodziejstwem.

Moi rozmówcy poczerwienieli - zrozumiałem, że moje celne argumenty trafiły w ich czuły punkt.

a co, ze szkolnictwem pewnie też zlikwidować? Żeby wrócił analfabetyzm? Studia płatne? Kogo będzie na to stać tylko bogaczy jak to było dawniej

Kuzynka podniesionym głosem wybełkotała lewacką demagogię

oczywiście szkolnictwo powinno być prywatne bo jest o wiele tańsze niż państwowe. A studia kogo teraz na nie stać niby najbiedniejszych? Biedni nie idą na studia, na studia idą osoby bogate i klasa średnia. Biedny idzie do pracy i utrzymuje darmową edukację dla osób bogatszych od siebie. To jest ta słynna lewacka sprawiedliwość? [spoiler]trochę pojechałem czan mową przyznaję się[/spoiler] Wy byliście z bogatszych rodzin i poszliście na studia a nasz kuzyn Piotrek? U nich na wsi zawsze było ciężko i musiał po technikum iść do pracy nawet nie myślał o studiach.

Tutaj ma rację biedny i tak na studia nie idzie, chyba że zdolny bardzo

Wspomógł mnie wujek

Dajcie spokój z tą polityką na weselu - bawić sie trza

Nasze zmagania chwilowo zakończyła moja mameła widząc chyba, że przerastam intelektualnie moich rozmówców

Po pewnym czasie jednak znowu rozmowa zeszła na lewactwo. Lemingi chwaliły się jak to pomagają biedym dajo ciuchy dla ubogich itp. Nawet ich córeczka się chwaliła, że:

Ja to jak dorosnę to będę pomagać biednym bezdomnym jak Pan Zbyszek z naszego osiedla

Nie musisz czekać aż dorośniesz

powiedziałem

możesz przyjechać do mnie na działkę skosisz mi trawnik i posprzątasz w ogródku to ci dam 100zł a ty będziesz mogła je dać temu bezdomnemu

mała sie chwilę zastanowiła i powiedziała:

a czy ten pan nie może sam przyjść do ciebie i zarobić pieniądze?

Witamy w Kongresie Nowej Prawicy

Odpowiedziałem chłodnym głosem, po czym wstałem od stolika i dostojnym krokiem poszedłem się przewietrzyć z tego całego wrażenia. Kuzynostwo się do mnie już potem nie odzywało i szerokim łukiem omijali nasz stolik.

#heheszki

#jkm #knp #coolsotry #krul #pasta #bekazlewactwa
  • 9
Nawet ich córeczka się chwaliła, że:


Ja to jak dorosnę to będę pomagać biednym bezdomnym jak Pan Zbyszek z naszego osiedla


Nie musisz czekać aż dorośniesz


powiedziałem


możesz przyjechać do mnie na działkę skosisz mi trawnik i posprzątasz w ogródku to ci dam 100zł a ty będziesz mogła je dać temu bezdomnemu


mała sie chwilę zastanowiła i powiedziała:


a czy ten pan nie może sam przyjść do ciebie i zarobić pieniądze?


Witamy