Wpis z mikrobloga

@andrewnew: bierz chmurę w Home i na nic innego nawet nie patrz, w ovh brat przerobił wszystkie opcje (VPS, dedyki etc) i mają tragiczną jakość w porównaniu z Home.
@andrewnew: i to jest wszystko? Bo jeśli tak, to wierz mi, że na innych hostach możesz się brutalnie zderzyć z rzeczywistością :) A już szczególnie w OVH, gdzie traktują każdego w myśl zasady "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan może zrobić?"
Z profesjonalnych hostingów najlepszym moim zdaniem jest Progreso. Nawet mam do nich jakąś promocję, więc jak będziesz zainteresowany to możesz do mnie napisać.

Dużo osób też poleca Kei.pl, ale akurat trudno coś mi o nich powiedzieć bo nie korzystałem, poza tym są dość drogą opcją.
@andrewnew: Zarówno w Progreso jak i Kei nie będziesz mieć z takimi rzeczami problemów. Zresztą w jednej i drugiej firmie chętnie Ci pomogą w rozwiązywaniu problemów więc powinno być wszystko ok.

Lepszą ofertę ma chyba Progreso, zwłaszcza jeśli wolisz coś stabilniejszego.
@andrewnew: rzeczywiście wygląda na to, że czas odpowiedzi w tym przypadku może być dłuższy, jest to spowodowane negocjacją połączenia w połączeniu szyfrowanym, co wymaga dodatkowego narzutu przesyłanych danych. Czy na innych SSLach działało to inaczej?