Wpis z mikrobloga

Czesc z Mirkow cisnela po @FriQ i @feuerfest. Za rozne rzeczy. A ja im zazdroszcze (ale nie tak po polsku, ze gdyby mieli jedna krowe wiecej niz ja, to bym im te krowe z zazdrosci otrula) i gratuluje. Sa w pieknym miejscu, robia to, co kochaja (feuer na przyklad wyrywa laski;), a do tego sa najlepszymi przyjaciolmi. No kurde. Czego chciec wiecej? Gratki, chlopaki!

#oswiadczeniezrana
  • 125
  • Odpowiedz
nie rozumiem czego mialbym im zazdroscic


@Janmajjan: tego, ze zyjemy jak chcemy, a nie jak narzucam na spoleczenstwo? Ze mozemy zobaczyc i doswiadczyc kawal swiata a nie kisic sie w jednym kraju i czasem pozwolic sobie na jakas biedna wycieczke? Ze mieszkamy w wielkim domu z basenem, mamy lekka i zajebiscie platna prace? Opcji jest bez liku ;)
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: mi tam osobiscie ani oni nie wadza ani nie imponuja :) mam zupelnie odmienne pojecie czym jest fajne zycie :) kazdy robi to co lubi jesli @FriQ i @feuerfest lubia takie zycie i zdawanie relacji na wypoku to why not? Dla mnie szczescie to stan umyslu i prawdziwie szczesliwy jest ten kto czul bym sie na smieciach tak samo jak na sztabce zlota :) ale rzecz jasna w cywilizowanym swiecie
  • Odpowiedz
@Jonarz: > dzięki za odpowiedzi ;) A jak szukałeś zleceń? Ogłoszenia w Internecie? Jakieś studia/kursy czy wszystko na własną rękę?

@Jonarz: wszystko na wlasna reke z ksiazek i tutoriali. Zlecenia najpierw przez net, a potem klienci mnie cosbie polecali.
  • Odpowiedz
Mi wiecej szczescia sprawia ekstremalna wycieczka rowerowa niz imprezowanie i bzykanie dupek xD


@sometwo: Ja robie duzo wiecej niz to, ale na to mirasy najwiecej zwracaja uwage. Duzo tez biegam, trenuje, uprawiam sporty wszelakie (surfing, rower, wspinaczka, nawet czasem spadochron), zwiedzam a ruchanie koksu i wciąganie dziwek to tylko wisienka na torcie.
  • Odpowiedz
@sometwo: no wlasnia. Chlopaki sie spelniaja i jest fajnie. Jakkolwiek by to spelnienie nie bylo :D nie chodzi mi o sam styl ich zycia - tez by mi nie odpowiadal. Jestem szczesliwa w rodzinie, na spokojnie, na wsi. Ale ich przyjazn juz mi bardzo imponuje. Nie mam takiej przyjazni ;)

Ogolnie - kurde, fajnie, ze ludzie sa szczesliwi.
  • Odpowiedz
Ze mozemy zobaczyc i doswiadczyc kawal swiata a nie kisic sie w jednym kraju... [...]


@feuerfest: No właśnie. Możecie. Ale, jak widzę, jest bordo, a zamiast zwiedzania świata, jest zwiedzanie zrytych Internetów.

To ja już jednak wolę polską małopolskę i 'miejsce' poza rankingiem. Związki otwarte, mnóstwo znajomych. Kasy by się więcej przydało, jak w sumie każdemu, ale da się żyć.
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa: no skonczylem z fojerem liceum z poszerzonym ang.

Kasy by się więcej przydało, jak w sumie każdemu, ale da się żyć.


@SamiecAlfa: ja nie chce 'da sie zyc' ja chce po prostu 'zyc'. zbieram doswiadczenie, ucze sie nowych rzeczy, jestem coraz lepszy, jak sie #!$%@? to pojde do jakiejs corpo w UK i bede trzepał pieniondzory rzedu parudziesieciu tysiecy pln miesiecznie. albo swoje cos otworze.
  • Odpowiedz
@feuerfest: no wiadomo tez czlowiek jestes chyba nikogo w pelni nie zaspokoi balanga. Tylko wielu ludzi ma nawalone w glowie od filmow typu american pie i uwierzyli w jakies idealy ktore nie istnieja :) zreszta ludzie jak ludzie sa jacy sa jedni sie zmieniaja i rozwijaja a inni zyja schematami cale zycie na podswiadomce :)
  • Odpowiedz