Wpis z mikrobloga

"Szukamy studentów do pracy na stanowisku Sandwich Artist. "

Co to #!$%@? jest ten sandwich artist? typ co robi kanapki? Za chwile gościa wywożącego szambo nazwą "shit maestro".

#kiciochpyta
  • 59
  • Odpowiedz
@Dudek89: Jesteś w szoku, że można artystycznie komponować jedzenie? Zrób coś takiego z gówna to porozmawiamy o odpowiednim tytule


@marcin-: Wszystko zależy od materiałów. Gówno ma przecież różne kolory i konsystencję, więc jak najbardziej na materiał dla dorabiającej studenciny się nadaje.
  • Odpowiedz
@czako: kompozytor naleśników przynajmniej po polsku jest. No i kompozytor jest znacznie konkretniejszy niż artysta - w końcu naleśniki się komponuje, a nie artystuje ;)
  • Odpowiedz
@durielek: Najpierw ktoś ustala, co będzie zawinięte, chociaż pewnie rzeczywiście to nie jej tytuł :)

Mnie się zawijacz naleśników całkiem podoba, chociaż myślę, że Zakrzywiacz Płaszczyzny Jajomąkąpochodnej byłby zdecydowanie ciekawszy :D
  • Odpowiedz
to ja jestem u siebie w pracy Senior Excel Programmer


@polskipl: Nie ma się czego wstydzić. Excel to jest potężny pakiet. Zwykły programista (Javy/C++/whatever) nie zna nawet 5% jego możliwości, a w bankach bardzo często potężne systemy rozliczeń postawione są na Excelu.
  • Odpowiedz
Moja znajoma po miesiącu od wyjazdu do Warszawy nie mówi już "drużyna", "zespół" tylko "team" a ona jest "leader". #!$%@? jak jej słucham to nie wiem czy jej #!$%@?ć czy wyjść pierdnąć.
  • Odpowiedz